Те ж саме відноситься і до терміну служби всіх конструкцій. Тому, на відміну від сходів мансардних, які виготовляють максимально полегшеними, ці конструкції слід виготовляти із залізобетону.
В залежності від планування, висоти підвальних приміщень та інших конструктивних особливостей, сходи в підвал можуть мати самий химерний вигляд, або бути прямими однопрогоновими. Вони можуть мати площадку посередині або обходитися без неї.
У будь-якому випадку ступені повинні бути максимально зручні для підйому дорослої людини, дитини та літньої людини. Сходовий марш можна встановити готовий, можна зібрати з готових сходинок або залити самостійно.
У першому випадку витрати найбільші, але установка займе всього кілька хвилин, якість такого маршу сертифіковано і не залишає сумнівів у надійності конструкції. Марші до недавнього часу виготовляли прямі, змінювалися лише розміри. Тепер марші випускаються різних форм і розмірів, асортимент цих сходів налічує більше двох десятків видів.
Монтаж сходів з готових сходинок прямих і сходинок для гвинтових і поворотних конструкцій можна робити без крана, за допомогою ломів. Це займе день, обійдеться дешевше, ніж установка цілого маршу, але дозволяє трохи регулювати всі параметри і якісніше використовувати простір. Найзручнішими вважаються щаблі з шириною проступи 36-29 смі висотою 17-19 см. Для установки ступенів необхідно виготовлення конструкції з двох куточків або швелерів, на які щаблі будуть спиратися при складанні. Заводські сходинки теж мають сертифікат відповідності і мають відмінну якість.
Залити сходи своїми руками в опалубку буде коштувати значно дешевше, але займе набагато більше часу. В цьому випадку можна виконати її в будь-якій формі, залишивши прямий, повернувши на 90.
Види підвальних сходів,
Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!