Як пофарбувати труби в будинку?

688 views
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Фарбування водопровідних трубФарбування водопровідних труб і труб опалення викликає певні складнощі.

По-перше, ці труби фарбувати незручно, а по-друге, якщо вони гарячі (гаряча вода або опалення), то потрібно дотримувати деякі умови при фарбуванні таких труб. Тому пропонуємо Вам декілька порад з фарбування труб у будинку.

Перед початком фарбування водопровідних труб найкраще перекрити воду, а радіаторні труби краще фарбувати не в опалювальний сезон. Поверхню труб необхідно очистити від бруду і знежирити. Стару фарбу перед фарбуванням слід обов’язково видалити.

Щоб уникнути забруднення прилеглих до труби поверхонь, їх рекомендується накрити, наприклад, поліетиленовою плівкою.

Для фарбування зручно скористатися рукавицею. Рукавицю одягнути на руку поверх звичайної гумової рукавички. Вмочити руку в рукавиці в фарбу і, обхопивши трубу, провести рукою вздовж труби кілька разів, щоб фарба лягла рівномірно. Важкодоступні місця у вигинах труб можна пофарбувати за допомогою зубної щітки.

Забарвлювати труби рекомендується в два шари. Нанести перший шар фарби, почекати поки він висохне і злегка зачистити його наждачним папером. Після цього нанести другий шар фарби.

Фарбу для фарбування труб з гарячою водою (водопровідних і опалювальних) слід вибирати спеціальну, призначену для високих температур. На такій фарбі завжди є відповідна маркіровка.

Схожі записи

Не проходьте мимо, а поділіться публікацією в соц.мережах!!!

Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!

Увага: Комментарії модеруються. Відправляти знову не потрібно. Дякуємо за розуміння!!!