Благоустрій заміської ділянки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Благоустрій заміської ділянкиНа території присадибної ділянки розташовується: жилий будинок, паркан, необхідні господарські будівлі, дворик, майданчики різного призначення, дитяча територія, сад з декоративними насадженнями, газони, басейн та ін.

При плануванні ділянки визначаються з збереженням або видаленням старих насаджень, ступенем вирівнювання його поверхні, пристроєм терас, розбивкою мережі доріжок, місцем розташування підсобних приміщень, квітників, городу і т.д. Всі капітальні споруди розміщуються з урахуванням витримування червоної лінії від меж ділянки 3 метри, палісадники розміщуються на віддалі 6 м для захисту від пилу і шуму. На невеликих (до 400 м.кв.) ділянках будинки можуть розміщуватися на червоній лінії при наявності «зеленої» смуги насаджень на вулиці.

При плануванні ділянки забудовник може самостійно розглянути різні проекти ландшафтних дизайнів або довірити проектування фахівцям. Сьогодні існує безліч варіантів стильового оформлення ділянок: від стилю хай-тек до класики в російській або сільському стилі, різні варіанти ландшафтного освітлення або пристрою квітників. Крім цього можуть застосовуватися варіанти з використанням «живих» будівельних матеріалів: каменю, води, зелених насаджень (огорож) та ін.

Основне завдання створення стилю ландшафтного дизайну — правильно поєднати різні види матеріалів для гармонійного поєднання з навколишнім середовищем і природним ландшафтом. Всі споруди, включаючи будинок і підсобні приміщення, окремо варту лазню повинні зв’язуватися в один ансамбль, а концепція озеленення повинна вписуватися в загальний стиль, характеризуючи смак і характер власника. Крім зовнішньої краси і створення сприятливого враження, ділянка повинна бути зручних для життя, різних занять і відпочинку. Не вітається зайве декоративність на шкоду зручності та раціональності розміщення всіх об’єктів та елементів на території ділянки.

При створенні штучного водоймища враховують ландшафтні особливості, стиль саду та інші аспекти, залежно від його призначення. Це може бути водний басейн, струмок з каскадом різних фонтанів, декоративний ставок, з круглою, прямокутною або нестандартної невизначеною формою. Водоймище вільної форми найбільш виграшно виглядає на тлі лугів і відкритих просторів з «диким» ландшафтом. Правильні форми найбільш часто застосовуються поблизу будівель. Враховується відкритість простору по захищеності від вітрів, а також застосовувані матеріали для обробки ложа і берегів водойми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *