Будівництво фундаменту для цегляного будинку своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

fyndamentТермін служби цегляного будинку може досягати більше ста років, і тому споруди з цього чудового будматеріалу залишаються вельми популярними протягом довгого часу.

Якщо ви не знаєте, як правильно побудувати фундамент для цегляного будинку своїми руками, то для початку вам необхідно вибрати його тип і оцінити величину навантаження на нього.

Також вам буде потрібно визначити глибину залягання ґрунтових вод на земельній території, відведеної під зведення будинку і досліджувати грунт. Основним завданням будь-якого фундаменту є віддача на грунт навантаження споруди.

Фундамент для будинку з цегли

Якщо ви затіяли будівництво будинку з цегли, то пам’ятайте про те, що стіни його будуть володіти дуже великою вагою. І тому фундамент для цегляного будинку повинен бути міцним і сильним. Як правило, для зведення подібних будівель використовується стрічковий фундамент. Його закладають якомога глибше в землю. До достоїнств цього виду відносять відмінну несучу здатність і можливість протистояти досить сильним навантаженням. Зазначимо, що такий фундамент для цегляного будинку, завдяки своїй конструкції, повністю виключає перекіс конструкції самої будівлі.

Типи фундаменту — детальніше

Що являє собою стрічковий фундамент ? Це залізобетонна смуга, яка тягнеться по периметру споруди. Вона складається з товстих стін, які покладені під усіма зовнішніми і внутрішніми стінами споруди. Такий фундамент для цегляного будинку ви можете зробити із залізобетонних плит, блоків або ж самої цегли. Зазвичай він закладається на глибину до сімдесяти сантиметрів від рівня землі. Тут є тільки один важливий момент і полягає він у тому, щоб фундамент виявився глибше рівня промерзання грунту в холодну пору року.

Стрічковий фундамент

Також для будівництва цегляного будинку власники вибирають плитний фундамент, хоча і набагато рідше, ніж стрічковий. Його основу складає монолітна залізобетонна плита. Її розташовують під всією площею будівлі. Якщо ви збираєтеся звести цегляний будинок на піщаному грунті, то це хороше рішення, так як цей вид фундаменту здатний витримати будь-яке зміщення грунту.

 Плитний фундамент

Фундамент палі встановлюється на слабких грунтах або, навпаки, там де є сильний грунт, так як цей вид підстави вимагає набагато менше земляних робіт.

Фундамент палі

Стовпчастий фундамент ставиться в основному для більш легкого дерев’яного будинку. Це економічний і міцний тип підстави.

Стовпчастий фундамент

 Поради будівельникам

Якщо ви вирішили зробити фундамент для цегляного будинку, то не забувайте стежити за кожним етапом будівництва. Якщо ви робите арматуру на каркас фундаменту на скручування, дротом, то перевірте всі перев’язки. Якщо на зварювання — переконайтеся, що немає пережоге. Неодмінно подивіться, як закріплені опалубки. У разі поганого кріплення, вони будуть просто розвернутий бетоном.

Бетонна суміш — яка потрібна

Ще одна порада полягає в тому, щоб для будівництва фундаменту свого цегляного будинку ви обирали бетонну суміш заводського виробництва. Чому ? Тому, що у виробничій організації дотримати всі технологічні нюанси набагато простіше.

Гідроізоляція

Гідроізоляція фундаменту буває внутрішньої і зовнішньої. Перша потрібна тільки в спорудах з підвальними приміщеннями. Друга виконується безпосередньо по поверхні стіни. До основних типів гідроізоляції відносять обмазувальну, фарбувальну, литу, обклеювальну, наплавляється, ін’єкційну і проникаючу. Яка підійде саме вашому цегляному будинку ? Це здатний вирішити тільки фахівець.

Будівництво фундаменту для цегляного будинку своїми руками, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *