Декоративна штукатурка

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Декоративна штукатуркаЗавдяки тому, що декоративна штукатурка наноситься декількома шарами, створюється певна фактура, причому візерунок завжди залежить від фантазії майстра і бажання клієнта.

Найчастіше працювати з таким різновидом штукатурки можна самостійно, головне — вибрати правильний інструмент, наприклад, для створення шорсткостей можна використовувати просту губку для миття посуду або дитячу мочалку.

Досить легких рухів, щоб вийшов ексклюзивний візерунок. Для цих же цілей використовується і різновиди шпателів, які згладжують або створюють зубчасті візерунки.

Декоративною штукатуркою найчастіше обробляють коридори, вітальні, ванні, туалет. До переваг цього матеріалу відносять водостійкість, тому її можна використовувати як у внутрішніх, так і в зовнішніх роботах, для оздоблення стін і стель, а також в якості дизайнерського рішення для підкреслення окремих елементів таких як, арки, ніші, балки.

Даний матеріал ідеально підходить для обробки кухні, так як він взагалі не вбирає запах. Фахівці створять вам будь-який візерунок від імітації шкіри, тріщин, розрізу каменю, потрісканого порцеляни до зображення стін старого сільського будинку. До переваг декоративної штукатурки відносять і її здатність приховувати вади стін. Такі зовнішні фактори, як удари, подряпини не псують її зовнішнього вигляду і майже не помітні, а сама стіна під таким покриттям дихає. Довгий термін служби і ціна на цей матеріал привернули до нього увагу багатьох покупців.

Існує кілька видів декоративної штукатурки. Для структурної характерно зміст різних гранул з кварцу або деревного волокна, також завдяки своїй високій еластичності, вона відмінно вирівнює стіни. При роботі з венеціанської штукатуркою необхідні спеціальні навички, так як використовується своєрідна техніка нанесення шарів матеріалу, до складу якого входить пил різних видів каміння, а в якості сполучних елементів — акрилові пігменти. Фактурної штукатурці в даний час віддається більша перевага в порівнянні з іншими видами. Даний вид матеріалу застосовується при виконанні зовнішніх робіт, так як відрізняється стійкістю до різних несприятливих факторів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *