Дизайн ванної кімнати

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Ванна кімната — це місце не тільки гігієни, але і відпочинку. Ось чому так важливо правильно організувати всі деталі. У ванній кімнаті починається наш день, і від дизайну і зручності цього невеликого приміщення залежить, який настрій буде супроводжувати нас протягом усього дня.

На жаль, у більшості квартир ванні кімнати мають більш ніж скромну площу. Створюється враження, що «розвернутися» з дизайнерськими вишукуваннями там просто ніде. Тому більшість господинь вважають, що стильні, ефектні ванні кімнати з журналів по інтер’єру — це не для нашого життя. Однак це не так. У журналах часто представлені фото точно таких же санвузлів, просто дизайнерські рішення змінили їх до невпізнання. Тому — все у ваших руках!

Якщо санвузол дуже маленький, якщо він незручний, якщо він не радує око — варіантів вирішення проблеми два: або суміщення, або раціональна перепланування наявного роздільного санвузла. Але у кожного з цих варіантів свої плюси і мінуси. Не варто думати, що суміщення вирішить всі проблеми. Іноді набагато ефективніше удосконалювати те, що є.

На що звернути увагу, якщо ви вирішили зробити суміщений санвузол

Це реальний вихід у тому випадку, коли ванна і туалет ну вже дуже маленькі, в яких просто неможливо розмістити потрібні предмети обстановки. Прибравши стіну, що відокремлює туалет від ванній, ви отримаєте можливість поставити у ванній більше меблів, а також помістити велику пральну машину, і ванну, і душ, розташувати унітаз більш зручним чином. А, позбувшись від стіни, ви заощадите на її обробці.

Однак, об’єднавши санвузол, виникне і незручність: буде неможливим одночасне використання ванни і туалету, якщо в квартирі проживає декілька чоловік. Також часто зустрічаються будинки з певною, вузької плануванням санвузла. При об’єднанні таких кімнат виходить підкреслено вузьке, непропорційне приміщення, в якому ванну, унітаз і раковину можна розмістити тільки єдиним чином: уздовж стіни, і незатишність санвузла ще більше кидається в очі. Так що в зовнішньому вигляді ви нічого не виграєте, скоріше навпаки.

Якщо ви вирішили раціонально спланувати роздільний санвузол, пам’ятайте, що цікавий дизайн можна отримати на будь-якій площі, головне — правильно і зручно спланувати простір. Багато додаткової меблів ви, звичайно, не поставите, але дещо додати можна, якщо змінити розстановку сантехніки. Зливний бачок, труби і кріплення унітазу можна прибрати в стіну за допомогою спеціальної системи кріплення. Умивальник, душову кабіну або пральну машину можна заховати в нішу стіни. У ніші також можна помістити всілякі полички і шафки.

Якщо в стіни прибрати щось нереально, то тоді ви можете, скажімо, поставити кутові ванну і душ або замінити довгу ванну короткою і поставити її поперек приміщення. Можна замінити ванну на душову кабіну. Можна придбати маленьку пральну машину і встановити її під раковину. Також можна розгорнути унітаз на 90 градусів і поруч поставити пральну машину.

Дизайн ванної кімнати, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *