Євроремонт: житло за новим стандартом

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Євроремонт: житло за новим стандартомРемонт — це процедура, через яку проходить в тій чи іншій мірі кожен.

Для когось він буде капітальним, для когось — повним, а хтось обмежиться частковим, або косметичним ремонтом будинку або квартири.

Все залежить, звичайно, від реальних можливостей, запитів, смаків, уподобань і від стану самого житла.

Ремонт проводиться, коли здійснюється в’їзд в нову квартиру, коли вид старого житла істотно втрачає свіжість і якість, або ж коли просто хочеться чогось новенького. Одним словом, причин багато, але суть одна.

Особливо популярним останнім часом став т.зв. євроремонт. Правда, далеко не всі знають справжню сутність цього поняття. Для багатьох слово євроремонт асоціюється з сучасними матеріалами — якщо ремонт зроблено за останнім словом техніки, то можна зарахувати його до європейської категорії. Однак це не зовсім так. Звичайно, сучасні матеріали — обов’язкова складова цього типу робіт, але це далеко не все.

Справжній євроремонт в істинному розумінні цього слова починається з виклику дизайнера і укладення з ним договору на надання відповідних послуг. Варто усвідомити для себе — дизайнер — це професіонал, який спеціалізується не тільки на красивому і органічному оформленні житла, а і оптимальної розстановки меблів і навіть обладнанні міжкімнатних перегородок. Природно, у кожного з нас є свої особливі переваги, що стосуються, скажімо, розташування улюбленого дивана або кольору шпалер в спальні. І звичайно, все це обговорюється з фахівцем. Але є певні правила, які знає тільки він, і краще буде, якщо, висловивши всі свої побажання, віддати всю ініціативу по керівництву подальшого перетворення житла йому. І навіть якщо спочатку здається, що якесь нововведення з боку дизайнера незвичне, краще змиритися з цим — потім буде ясно, що так дійсно зручніше.

Що стосується етапів євроремонту — весь процес іде «зверху вниз», тобто починається робота зі стелі. Перед цим проводиться процедура знесення стін, якщо це необхідно, і кладка нових, а також електророботи — прокладка проводки, установка розеток, вимикачів і ін. Перед по клейкою шпалер проводиться вирівнювання стін, якщо це потрібно. Те ж стосується і стелі. Якщо ці поверхні рівні — їх обробка триватиме не більше трьох днів. Що стосується підлоги, то під килимове покриття (спальня) і плитку (кухня, санвузол) рекомендується покласти ковраліт. А для вітальні прекрасно підійде паркет — ламінований або звичайний.

В цілому можна зробити висновок — євроремонт — це завжди затратно. Але для використання дійсно якісних матеріалів, які прослужать довгі роки, не варто економити. Саме від цього і буде залежати — як довго буде радувати новий вид квартири її мешканців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *