Фарбування підлоги

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Фарбування  підлогиРемонт квартири і будинку складається з численних етапів, де обробляються практично всі поверхні — підлога, стіни і стеля. І для кожного з цих елементів використовуються різні види обробки.

Якщо говорити про підлогу, то тут може бути застосований паркет — звичайний або ламінований, вінілова або проста плитка, лінолеум, натуральний камінь, оргаліт, або ж дерево (дошки або ДВП).

Останнє, як відомо, обов’язково повинно бути оброблено, щоб не бути підданим вологи, корозії і т.п. Фарбування підлоги проводиться в кілька етапів, дотримання правил кожного з яких дуже важливо.

Основні етапи

Для початку підлогу потрібно правильно обробити — для того, щоб обробка вийшла високоякісною і довго трималася. Першим, ніж потрібно буде зайнятися — миття підлоги мильною водою. Якщо підлоги натерті воском — потрібно його обов’язково відмити, тому що він буде перешкоджати висиханню фарби надалі. Для цього можна додати у воду білизняну соду — стакан на 7-8 літрів. Стару фарбу, яка почала відшаровуватися, потрібно зіскоблити шпателем, а потім гарненько прибити все розхитані і скрипучі дошки. Причому капелюшки цвяхів потрібно вбити на 3-4 ммуглиб поверхні, виступати вони не повинні. Якщо підлога новий, то все сучки і нерівності потрібно острогать. З щілин віддаляється сміття, замазка, пісок тощо, вони загрунтовуються оліфою або оксолем. Так само потрібно обробити всі місця, де старої фарби немає.

Далі — обробка широких щілин. Їх потрібно заповнити мотузкою або звичайною клоччям, які перед цим потрібно просочити оксолем або клейовою водою (15%-ний склад). Цей матеріал щільно забивається в щілини. Або ж для великих щілин можна використовувати наповнювач: цемент, тирса, столярний клей і вода у розрахунку 5:5:2:14. Це підходить для отворів не більше в шість мм. А для дрібних щілин підійде шпаклівка. Якщо приміщення сухе — використовується шпаклівка з додаванням столярного клею, а якщо сире — скипидару, мильної води і клейового розчину (20%). Наносити шпаклівку потрібно широким шпателем, причому рухати його потрібно перпендикулярно дошкам.

Наступний етап — шліфування. Тут можна скористатися м’яким цеглою або кахлів. На завершення поверхня обробляється шкіркою. Утворену пил ретельно змітають сухою щіткою. І остання частина процедури — фарбування. Краще використовувати масляну фарбу, що випускається спеціально для підлог. Кисть береться більша, 4-5 ммв діаметрі, або валик, щоб фарба не забризкала стіну. Забарвлення ведеться в два шари. Найголовніше — дати першому шару повністю висохнути, і тільки після цього наносити другий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *