Фарби в ремонті приміщень

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Фарби в ремонті приміщеньВ даний час на прилавках численних магазинів можна спостерігати велике розмаїття лакофарбової продукції.

Всі вони відрізняються властивостями, характеристиками, призначенням, а також кольором, який можна змінювати на різні відтінки.

Завдяки сучасним технологіям, сьогодні випускається цілий спектр різних синтетичних фарб, здатних виконувати не тільки косметичні, але і захисні функції, причому в повній мірі.

Фарби раніше і сьогодні

Якщо подивитися на те, яка ситуація була раніше, то можна відзначити, в першу чергу те, що вибір був досить обмеженим. В основному використовувалися речовини природного походження — мило, вапно, кістковий або міздровий клей, оліфа. Ці речовини застосовувалися як основа, самі ж фарби доводилося часом готувати прямо на місці ремонтних робіт. Зрозуміло, що це значно уповільнювало весь процес.

Сьогодні ситуація змінилася — всі лакофарбові покриття продаються у вже готовому вигляді, а також володіють високими показниками по швидкому висиханню і терміну служби. Відповідно, і малярні роботи проводяться сьогодні набагато швидше, ніж раніше, а якість на виході виходить більше.

Підготовка стін

Важливу частину в роботах по нанесенню лакофарбових покриттів займає такий етап, як підготовка стін і стелі. Обов’язковими роботами є шпаклювання і шліфування стін, іншими словами, процес, в результаті якого поверхня під фарбування стає рівною. Цікавим нововведенням сьогодні є грунтовка з антибактеріальними властивостями з акрилом. Вона глибоко проникає в стіну і захищає її від впливів вологи, грибків, цвілі і ін.

Після того, як грунтовка або шпаклівка висохла, всередині приміщень краще використовувати фарби-водоемульсійні. Якщо справа, звичайно, не стосується кухні або санвузла. Цей вид фарб не токсичний, не має сильного запаху, швидко сохне. Підходить для бетонних, кам’яних і дерев’яних поверхонь. Є також такий варіант, як декоративна штукатурка, яку часто застосовують замість шпалер. Краще підійде цей тип покриття для коридору або кухні, де малюнок може бути відсутнім або бути нейтральним. Перевага цього типу покриття — відсутність швів.

На завершення варто зазначити, що і для нанесення штукатурки стіну потрібно підготувати. Якщо на ній є старі шпалери — потрібно зчистити, використовуючи воду і спеціальні металеві щітки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *