Кам’янистий сад з водною композицією

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Як збудувати кам'янистий садПри певних ускладненнях в засобах або часу, такий сад можна облаштовувати поступово.

Можна починати з ставка або невеликого басейну і каскаду з гірок.

При цьому потрібно враховувати, що вони повинні бути як можна більше.

Поступово можна розширювати композицію, включаючи в неї водойми з камінням і струмки, фонтан і скелясті гори, гроти і бічні водойми, довівши композицію до логічного завершення.

Такий варіант дизайну являє собою поєднання води та каменю, але замість дзюркотливого струмочка, альтернативою може стати гряда з каменю.

Для втілення, в життя задуманого, потрібно визначитися яка площа буде зайнята під такий сад. Ставок або басейн повинен бути обраний максимальних розмірів. Подбайте про потужний насос.

Камінь краще купувати відразу весь, навіть якщо ви, відразу весь його не будете використовувати, але закупівля оптом, здешевить покупку. Придивіться до своєї ділянки і використовуйте схили, якщо вони у вас на ділянці є.

Огляньте уважно свій сад і подумайте, в якій мірі може вплинути такий дизайн, на робочі характеристики загальної площі. Це може виявитися неприйнятним для ваших домашніх тварин або домочадців.

Можливо, створити сад з тематики, де будуть виражені пляжні мотиви або японський сад, або ж сад, в якому буде використаний певний камінь.

Визначте порядок робіт, який починається з плану, на якому враховані всі будівлі і великі дерева. Далі слід викопати ставок або басейн, а з витягнутою землі зробіть пагорб зі ступенями, що опускаються до водоймища. Підготовлена яма і насип зі сходами вкривається гідроізоляцією. Далі підводимо трубу з насосом, і можна викладати щаблі каменем.

Добре виглядатимуть у водойми іриси, шанувальниками яких ви зможете стати. Вони ідеально поєднуються з водою у водоймі. Різні кольори ірисів можуть ефектно відтінити воду і підкреслити розміри водойми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *