Краща гідроізоляція фундаменту

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

gidroizoljacijaВи зібралися будувати будинок , а будинок , як відомо , починається з фундаменту , що б в підвалі і будинку було сухо фундаменту потрібна гідроізоляція. А вона , як відомо , буває обмащувальна і поклейочна. Так давайте з’ясуємо , яка найкраща гідроізоляція фундаменту для вашого будинку.

Ще 5 тисяч років тому при будівництві житла використовували природний бітум. Він і бітум вмісні матеріали і зараз поширені , вони звичні , дешеві, легкі в застосуванні. Але вони служать лише 5-6 років і навіть при нульовій температурі , він стає крихким , що призводить до появи тріщин і відшарувань .

Але прогрес не стоїть на місці , з’явилися бітумно  — полімерні мастики , що витримують мороз до 50 градусів і наносяться в холодному вигляді. У обмазачной гідроізоляцію так само входять цементно  — полімерні мастики. Вони складаються з суміші цементу з наповнювачем , в неї додається водна дисперсія полімерів і приготована ізоляція наноситься на поверхню товщиною 1-3 мм . Завдяки пластифікуючим добавкам гідроізоляція добре тримається на місцях , які піддаються деформацій.

У поклейочній гідроізоляції на зміну руберойду , толі , пергаміну прийшли рулонні матеріали на основі поліестеру і склотканини .

У бітум додаються полімери , що робить їх більш еластичними і теплостійкими . Ці матеріали довговічні й надійні , але складні в роботі. Для них потрібно ретельно підготовлена ??поверхня з нерівностями не більше 2мм , суха основа , попередня ґрунтовка і дуже дбайлива наклейка або наплавлення матеріалу.

Ось тепер ви можете вибирати, яка гідроізоляція вам потрібна. Ну а краща гідроізоляція фундаменту це та, яка вчасно і правильно нанесена.

Краща гідроізоляція фундаменту, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *