Металочерепиця

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

МеталочерепицяЛисти оцинкованої сталі попередньо покриваються спеціальною речовиною, що запобігає окисленню цинку, потім вони піддаються грунтовці, а на лицьову сторону наноситься полімерне покриття, що виконує не лише декоративну функцію, але і функцію захисту матеріалу від впливів навколишнього середовища. Після всього листам надають необхідну форму.

Покриття металочерепиці полімерним матеріалом дозволяє витримувати дію температур від +100 до -50 ° С. До того ж вона досить легка, вага одного квадратного метра приблизно5 кг.

Плюс металочерепиці в простоті її монтажу: кріплення листів до обрешітки проводиться за допомогою покрівельних саморізів. Цей матеріал є досить універсальним, так як його можливо застосовувати практично на всіх типах і конструкціях будівель. Єдиним недоліком подібного виду покрівлі є кут ухилу, він не повинен бути менше 14 градусів. При меншому вугіллі є можливість скупчування снігу на покрівлі.

Металочерепиця досить популярний покрівельний матеріал, її використовують при роботах, як в промисловому, так і в приватному будівництві. Важливий і той факт, що при ремонті покрівлі старе покриття демонтувати не обов’язково, що відслужили свій термін такі покрівельні матеріали як, бітумна черепиця, руберойд, плоске залізо і їм подібні можуть бути використані як додатковий гідроізоляційний шар.

При монтажі покрівлі велику увагу слід приділити якості покрівельних шурупів. Адже зрив головки і розтріскування ущільнювальної гумки може привести до пошкодження матеріалу. Застосування покрівельних шурупів високої якості дозволить повністю виключити можливість протічки. Неспроста багато виробників металочерепиці дають повну гарантію на покрівельне покриття лише при застосуванні покрівельних саморезов, рекомендованих ними. Якщо для монтажу купуються листи, довжина яких більше4 метрів, отвори під кріплення необхідно виконувати овальної форми.

Не варто забувати, що металочерепиця має високу теплопровідність, тому необхідно виконати якісне утеплення перед проведенням покрівельних робіт.

Цей матеріал досить стійкий до невеликих пошкоджень, шар цинку не дозволить розвинутися корозії, все, що необхідно — це лише зафарбувати ушкодження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *