Методи укладання паркетної дошки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Методи укладання паркетної дошкиОсновною причиною цього стало те, що на її укладання потрібно значно менше часу, ніж на монтаж штучного паркету.

Крім того, можна зменшити витрати шляхом самостійного монтування даного матеріалу.

В даний час є кілька способів, за допомогою якого можна зробити підлогу більш привабливою.

Плаваючий метод

Використовувати даний спосіб може і новачок, який жодного разу не займався монтажем підлогового покриття, так як в процесі роботи можна коригувати розташування тієї чи іншої дошки. Крім цього, можна здійснити демонтаж певних частин покриття. Під час такої укладки клейовий склад не застосовується, тому вартість виконуваних робіт значно знижується.

Клейовий метод

Для того щоб покласти паркетні дошки, використовуючи клейовий метод, потрібно витратити трохи більше часу, оскільки кожна з них повинна розташовуватися на клейовий склад. Ходити по такому покриттю, а також розташовувати на ньому предмети меблів можна тільки після того, як клейовий склад буде повністю твердим.

Якщо ви працюєте з клеєм, то не забувайте про те, що в приміщенні повинна підтримуватися прийнятна температура. Крім того, відсоток вологості не повинен перевищувати 75%.

Тип клею підбирається в залежності від того, який різновид матеріалу використовується. Так, якщо паркетна дошка виготовлена з дуба, які має високі характеристики, а також чудово переносить вологу, то для неї підійде звичайний клей для деревини. У тому випадку, якщо дошка виготовлена з клена або ж ясена, то під впливом вологи матеріал почне деформуватися, тому не варто використовувати клей, основою для якого послужила вода.

Основними позитивними сторонами такого методу вважаються:

Підлогове покриття більш стійке до механічних впливів.

Підвищується міцність матеріалу.

Більш привабливий зовнішній вигляд (але тільки в тому випадку, якщо під час роботи видаляти клей, який потрапив на паркет).

Таким чином, монтаж паркетної дошки можна виконати навіть в домашніх умовах, не залучаючи до даної процедури фахівців. Від вас вимагається тільки ретельне виконання рекомендацій, а також підбір якісного матеріалу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *