Монтаж гіпсокартонних панелей

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

gipsokartonГіпсокартон досить часто застосовується в сучасному будівництві. Даний будівельний матеріал має ряд переваг: дешевизна, екологічність, висока теплоізоляція і звукоізоляція, можливість декорування.

Але при всіх своїх плюсах, даний будівельний матеріал досить крихкий. А приміщення, оброблені гіпсокартоном, втрачають корисну площу.

Сьогодні ми поговоримо про монтаж гіпсокартонних панелей.

При монтажі гіпсокартонних панелей дуже важливо дотримуватися технологію. Порушення правил монтажу може призвести до порушення гіпсокартонної обшивки або руйнування всієї конструкції в цілому.

Методи монтажу гіпсокартонних панелей

Існує два основні методи монтажу гіпсокартонних панелей: каркасний і безкаркасний.

Безкаркасний метод монтажу гіпсокартонних панелей

При бескаркасном методі монтажу гіпсокартонних панелей листи кріпляться безпосередньо до поверхні за допомогою спеціальних розчинів. Таким способом звичайно облицьовуються стіни без штукатурки і перегородки в приміщеннях.

Основні правила монтажу гіпсокартонних панелей безкаркасним методом:

Висота облицювання не повинна перевищувати висоти стандартного листа гіпсокартону.

Уважно вивчайте інструкцію з приготування розчину. Порушення технології приготування розчину може призвести до ненадійного кріплення листів до поверхні.

Залишайте відстань 0,5 см до стелі або підлоги для вентиляції простору між листом і основою.

За допомогою м’якого молоточка вирівнюйте листи гіпсокартону у вертикальне положення.

Каркасний метод монтажу гіпсокартонних панелей

Каркасний метод монтажу гіпсокартонних панелей застосовуються при створенні підвісних стель, міжкімнатних перегородок, декоративних і стінових панелей. В якості каркаса можна використовувати стандартний металевий або профільний. Також в якості каркаса можна використовувати дерев’яні бруси. Між каркасом і листами зазвичай укладають шар звукоізоляції (мінеральна вата або скловата).

Основні принципи монтажу гіпсокартонних панелей по каркасному методу:

Якщо ви зміцнюєте листи гіпсокартону до стелі, то їх необхідно укладати в шаховому порядку, щоб запобігти утворенню довгих швів, що йдуть від аркуша до аркуша.

Якщо ви зміцнюєте листи гіпсокартону шурупами, то голівка шурупа повинна бути втоплена в лист.

Відстань між шурупами залишайте в межах 25 см при обробці стелі і 40 см при обробці стін.

На якому методі монтажу гіпсокартонних панелей зупинитися залежить тільки від вас і ваших умінь. Якщо ви самі не справляєтеся, то краще скористатися послугами професіоналів. Гіпсокартон допоможе перетворити до невпізнання приміщення і реалізувати всі ваші найсміливіші мрії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *