Наливні підлоги

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Наливні підлогиЦі підлоги називаються «наливними. При їх виготовленні використовуються спеціальні самовирівнюючі суміші. Для забезпечення тепло-і шумоізоляції під стяжку фахівці кладуть пінополістерол, поліуретан або інші полімери. А для гідроізоляції зверху стяжки натягують полімерну плівку.

Закінчуємо пристрій стяжки

Ремонт підлоги не закінчується на виконанні стяжки. Далі необхідно вибрати покриття. Їх тут маса: лінолеум, плитка, ламінат, паркет.

Для того щоб вибрати покриття люди орієнтуються на його зовнішній вигляд і експлуатаційні властивості. Підлога повинна бути неслизькою, вологостійким і міцним. Він повинен створювати затишок в приміщенні.

Вибираючи покриття, виходять з розміру кімнати, в якій встановлюють таку підлогу. Великі поперечні смужки підходять для витягнутих кімнат. Для невеликої кімнати немає сенсу укладати дороге покриття, досить покласти однотонний лінолеум або ковролін.

Плитку і лінолеум укладають прямо на стяжку, а для укладання паркету на стяжку товщиною 25-30 ммпопередньо укладають листи ДСП, ДВП або фанеру. Лінолеум підходить для підлоги передпокою. Це саме  приміщення,яке швидко забруднюється, тому ковролін або інше покриття тут не підійде. Для підлоги на кухні на стяжку укладають плитку, її легко мити і очищати від сміття, що утворюється в момент приготування страв. Ковролін же підходить, перш за все, для житлових кімнат. Він відповідає вимогам м’якості, створює затишок в кімнаті. Однак не можна забувати, що підлога повинна бути темніше стін, в незалежності від функціональної приналежності приміщення.

Кожен вид стяжок має свої «за» і «проти». Які ж основні переваги та недоліки наливних підлог?

Переваги:

• Короткий час висихання (в 2 рази швидше в порівнянні з цементно-бетонними сумішами, 10-15 діб);

• Відсутність тріщин і нерівностей;

• Міцність і довговічність.

• Пожежобезпека

• Зовнішній вигляд, приємні кольори

Недоліками наливних підлог є:

• Трудомісткий підготовчий процес. Необхідно вирівняти основу під покриття.

• Висока вартість їх створення

• Штучний матеріал

• Жовтіють під ультрафіолетовими променями.

Отже, бетонна стяжка — це запорука якісного і рівного покриття. Від того, як буде залита стяжка, залежить зовнішній вигляд підлоги. Так що, момент вибору виду стяжки є ключовим у ремонті будь-якої квартири!

Наливні підлоги, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *