Натяжні стелі: переваги та недоліки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)

Натяжні стеліОстаннім часом великою популярністю користуються натяжні стелі.

Все більше і більше досвідчених майстрів у галузі ремонту пропонують своїм клієнтам встановити такий вид стелі.

Але мало хто може толком пояснити, що це таке, і які переваги і недоліки вони мають. Звичайно, в Інтернеті є безліч різних відгуків і найцікавіше, що вони можуть бути прямо протилежними один одному: одні нахвалюють «технологію 21 століття», інші розносять її вщент.

Що стосується переваг натяжної стелі, то спочатку потрібно з’ясувати, що взагалі означає слово «натяжна», якщо воно використовується по відношенню до стель. Це якась підвісна система, яка складається з багетів, які кріпляться до стіни біля стелі, на цей багет по всьому периметру кімнати монтується велика еластична плівка. Насправді, встановити у себе вдома такий вигляд стелі може навіть людина, яка майже нічого не розуміє в будівництві.

Отже, основною перевагою даної технології є її простота: в установці і при експлуатації. Позитивним моментом є і те, що весь процес установки, враховуючи покупку матеріалів і саму роботу, не займає багато часу і не коштує занадто дорого. Якщо всі сучасні новинки зазвичай дуже дороге задоволення, то ця технологія є загальнодоступною. Особливо, враховуючи акції, які пропонують будівельні компанії, що займаються такими стелями.

Ще до одного перевазі таких стель відноситься можливість прояву творчості. Таким чином, кожен клієнт може вибрати те, що йому подобається з безлічі самих різних варіантів, йому надається можливість скористатися послугами дизайнера або ж самому придумати щось незвичайне.

До недоліків даної технології відноситься залежність матеріалу від температури, у випадку, якщо сусіди почнуть Вас заливати, стелі доведеться замінювати. Хоча, якщо на стелі буде звичайна шпаклівка або шпалери, Ви зіткнетеся з тією ж проблемою. Цей матеріал також є дуже чутливим до гострих предметів. Якщо натяжний матеріал буде використовуватися не тільки на стелях, а і на стінах, кота вдома краще не заводити.

Натяжні стелі: переваги та недоліки, 4.0 out of 5 based on 1 rating

4 thoughts on “Натяжні стелі: переваги та недоліки

  1. про залиття сусідами, це не зовсім так. Заміна проводиться якщо під вагою воді, натяжна стеля, рветься. Але це буває дуже рідко, або матеріал був не якісний (дешева підробка), або воду було дуже багато.
    В іншому разі, стеля просто провисає, а воду можуть злити мастри з фірми, і відновити зовнішній вигляд стелі.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *