Обробляємо стіни

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Обробляємо стіниПри цьому використання якісних матеріалів — це запорука хорошої теплоізоляції. Самим традиційним способом відбілювання стін вважаються шпалери, які ще з давніх часів завоювали довіру громадян.

Але, якщо раніше всі вони були однотипні і не радували малюнком, то сьогодні асортимент шпалер дуже різноманітний. Вони бувають різні, починаючи від простих, миються, коркових, вінілових, акрилових, бамбукових і закінчуючи гладкими, гофрованими, з глибокою печаткою, флізеліновимі, і рідкими.

Самим копіткою в обклеюванні стін шпалерами завжди була добірка малюнка, а також підбір колірної гамми. Зараз цю проблему легко дозволили шпалери під фарбування, так як, наклеюючи їх, не потрібно враховувати стик малюнка. Завдяки своїй щільності вони приховують недоліки стін, тому при їх використанні відпадає необхідність гарантувати стіни, що значно скорочує витрати на ремонт. З цієї причини шпалери під фарбування користуються особливою популярністю.

Крім цього, часто використовують гіпсакортон, який приховує недоліки, а також служить шумоізоляціонним елементом. Декоративна штукатурка зі своєю неповторною фактурою, різноманітні дерев’яні панелі та оздоблювальні плівки також мають місце бути при виборі способу відбілювання стіни.

Завдяки покриттям можна змінити фактуру стіни, надати їй не тільки візуального шику, але і зробити бархатистою на дотик. Для цього необхідно використовувати фарби для стін. Вона може бути і джерелом світла, наприклад, при використанні люмінесцентних фарб, які накопичують енергію весь день, а потім випромінюють її ввечері, стіна може бути нічником в дитячій.

Стінові панелі відрізняються різноманіттям, так, якщо ви маєте на меті встановити її у ванній кімнаті, то можна підібрати вологостійку панель. Панелі під дерево оброблені таким чином, що всі зовнішні чинники не впливають на їх старіння, і їх можна встановити самостійно завдяки зручності і простоті кріплень. Установка гіпсокартону вимагає великих зусиль, у випадку з нерівною стіною потрібні додаткові кріплення і схил, але це є надійним способом утеплення стіни.

При обробці стін в будинку необхідно, щоб вони гармонійно поєднувалися з іншими елементами інтер’єру кімнати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *