Перепланування квартири

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Перепланування квартириДалеко не кожен сьогодні має житло, яке дійсно необхідна для нормального і комфортного проживання.

Переважна більшість городян мріють про його збільшенні — хоча б в області кухні та санвузлу. Особливо це стосується т.зв. «Хрущовок», яких по країні сьогодні, незважаючи на значний вік будівель, дуже багато.

Але, ясна річ, що збільшити площу, звичайно ж, не можна. Правда, є інший спосіб — використовувати її більш оптимально. Для цього часто використовується такий прийом, як перепланування квартири.

Полягає цей захід, як відомо, у знесенні міжкімнатних перегородок, особливо в області кухні та санвузла, або ж спальні і вітальні. Іншими словами, дві кімнати об’єднуються в одну.

Так корисного простору стає більше. При об’єднанні санвузла часто ванна замінюється душовою кабіною — так звільняється місце для пральної машини. А кухня може бути об’єднана, скажімо, з передпокою, або з найближчої до неї кімнатою. Варіантів багато.

Перепланування квартири — важливий і відповідальний крок. В ідеалі тут, звичайно, потрібно порадитися з фахівцями або навіть замовити індивідуальний проект. Природно, на даний захід потрібно отримати дозвіл відповідних органів будинкоуправління.

Головне правило в переплануванні квартири — не зносити несучі стіни або робити в них арки ні в якому разі не можна. Стосується це, в першу чергу панельних будинків, де несучими є не тільки зовнішні стіни, а і внутрішні. Тут узгодження просто необхідно.

Трохи простіше ситуація з монолітними будівлями, де все навантаження дається на бетонні колони. Якщо фінанси не дозволяють зробити замовлення на проект у професіоналів, потрібно хоча б порадитися зі знайомими, які вже пройшли через це перепланування.

Другим варіантом в перепланування квартири, на якому можна зупинитися, якщо зносити стіни не хочеться, можна назвати оформлення всього приміщення в єдиному стилі. Напрямів сьогодні ціла безліч: це класика, кантрі, модерн, схід, мінімалізм, хай-тек та ін.

Якщо приміщення невелике, можна зупинитися на модерні або хай-тек, тому що тут перевага віддана компактності, мінімальній кількості елементів меблів, популярні вбудовані меблі, прямі лінії, стриманість і охайність.

Класицизм підходить більше для квартир з високими стелями і великими вікнами, тому що тут часто використовуються декоративні колони, ліпнина, важкі штори, каміни і т.п.

Цікавий і східний стиль, де йде «перекіс» у бік натуральних матеріалів і на першому місці скромність і простота. Одним словом, вибрати є з чого — головне визначитися і розставити пріоритети.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *