Підсвітка стелі світлодіодами своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)

Підсвітка стеліВ сучасному світі освітлення, крім тільки притаманною йому стандартної функції, грає, ще  також і декоративну роль. В оформленні інтер’єру приміщення це стало незамінною частиною.

Сьогодні жодна дизайнерська концепція просто неможлива без підсвічування стелі.

Є думка, що самому зробити якісне підсвічування стелі неможливо. Але багато фахівців кажуть, що підсвічування стелі світлодіодними лампами можна зробити самостійно без особливих зусиль і труднощів.

Останнім часом ситуація в сфері продажу джерел світла сильно змінилася: відбувається повномасштабне впровадження в дану сферу нових світлодіодів, які позбавлені абсолютно всіх відомих недоліків, властивих лампам розжарювання, і навіть люмінесцентним лампам. Також вони перевершують за якістю і звичайні неонові трубки.

Основною перевагою світлодіодних світильників є невеликі габарити, а також яскравий і дуже рівний світловий потік. Що ще важливо, вони зазвичай споживають порівняно небагато електроенергії.

Клієнтів також привертає той факт, що вартість таких світильників останнім часом помітно знизилася. Раніше вона була трохи вищою, ніж у всіх їхніх попередників. Але, справа в тому, що термін їх служби у багато разів перевищує всі інші джерела світла: вони можуть служити більше 100 000 годин. Виходить, що такі світлодіоди дуже економічні.

Для установки у себе вдома світлодіодного підсвічування можна навіть використовувати самий звичайний двосторонній скотч. Хоча, для зручності, виробники таких світлодіодних стрічок часто випускають їх із заздалегідь нанесеним шаром клею, а для їх монтажу достатньо лише знежирити і ретельно зачистити поверхню, на яку буде кріпитися світлодіод.

Після цього необхідно видалити невеликий захисний шар зі стрічки, потім просто прикріпити її до стелі. Але, перш ніж починати монтаж світлодіодної свтрічки, потрібно чітко зрозуміти одну істотну особливість такого джерела світла.

По-перше, світлодіодна стрічка зазвичай продається в п’ятиметрових котушках, і, якщо Ви вже взялися за монтаж, пам’ятайте, що довжина ділянки ланцюга, який з’єднаний паралельно, ні в якому разі не повинна бути більше 15 м, а це рівно 3 таких стрічки. Підсвічування стелі світло діодами досить легко зробити, необхідно тільки купити світло діоди в стрічках і правильно прикріпити їх до стелі.

Підсвітка стелі світлодіодами своїми руками, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *