Побутові насоси

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

nasosuВи придбали собі дачку, ні, не віллу і не котедж, так будиночок у селі, відпочити, квіточки посадити, огірочки, помідорчики. А їх треба поливати, а в селі колодязі і ви як міський житель до них не звикли. Значить, потрібен насос, а насоси бувають різні.

Бувають насоси водяні для чистої води без домішок, тобто те, що вам потрібно. Бувають насоси дренажні для забрудненої води з домішками піску і дрібного сміття. Тобто він і з чистою водою впорається і якщо доведеться поливати город зі ставка, річки, найближчої канави теж не підведе. Та й відкачати воду з підвалу або льоху навесні теж, він для цього і призначений. Є ще насоси фекальні цим взагалі все по плечу. Але чим складніший насос, тим він дорожчий, відповідно дешеві насоси водяні, а найдорожчі фекальні. Тому відразу визначитеся, для чого вам потрібен насос, що б не переплачувати зайвого.

Але і це ще не кінець все, перераховані вище насоси діляться на насоси поверхневі і заглибні. Поверхневі насоси звичайно простіше в установці і експлуатації, але користуватися ними можна тільки за умови близького залягання ґрунтових вод ( до 5-6 метрів) або при заборі води з відкритих водойм. Засмоктувати воду з глибини 15-20 метрів вони не можуть, це привілей насосів заглибних.

Які можуть застосовуватися в колодязях або свердловинах глибиною до 50 метрів, занурю вальним насосів не потрібен спеціальний монтаж, йому не треба багато місця і працює майже безшумно. В основному, звичайно, вони застосовуються в свердловинах і треба враховувати, що збільшенням глибини падає продуктивність насоса. Так само ці насоси незручні в обслуговуванні, оскільки кожного разу його доводиться виймати з свердловини. І ще його дуже складно розібрати для змащування і чищення, заважає герметичний корпус.

Ну що ж визначайтеся чистої вам води та гарного відпочинку.

Побутові насоси, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *