Початковий етап ремонту у ванній кімнаті

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Також як і всі кімнати в квартирі, ванна кімната повинна бути затишною і красивою.

Але як цього домогтися? Багато хто вдається до перепланувань, суміщають або ділять ванну кімнату на санвузол і ванну.

Але навіть звичайний косметичний ремонт може допомогти в досягненні комфорту.

Ця стаття допоможе вам на початковому етапі ремонту, коли тільки замислюєшся, що ж для цього ремонту потрібно.

З чого почати ремонт у ванній кімнаті

Починати ремонт у ванній кімнаті краще всього з проекту реконструкції вашого приміщення. Для цього необхідно провести обміри ванної кімнати. На підставі обмірів проводиться розрахунок матеріалів, необхідних для ремонту.

Потім, за обмірами готують план приміщення в потрібному масштабі, проект з розміщенням меблів і сантехнічного обладнання, а також дизайн -проект. При розробці дизайн- проекту можна вибрати необхідну колірну гамму, колір і фактуру плитки, найкращий варіант освітлення.

Потім, на підставі ваших побажань можна приступати до складання кошторису витрат. Вартість матеріалів у кошторисі краще збільшити на 5-10%, таким чином, ви врахуєте втрати матеріалу, наприклад при різанні. Також необхідно врахувати витрати на доставку матеріалів. До вже отриманої суми не забудьте додати вартість послуг ЖКГ або керуючої компанії за відключення холодної та гарячої води на час ремонту.

Що ж, коли улагоджені всі нюанси і закуплений матеріал, можна приступати до ремонту. Самі ремонтні роботи умовно можна розділити на дві стадії: демонтаж існуючої сантехніки: арматури і труб, старих оздоблювальних матеріалів, зачистка стелі, підлоги і стін, а потім комплексна обробка ванної кімнати і монтаж нової сантехніки.

Початковий етап ремонту у ванній кімнаті, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *