Покраска автомобіля

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Фарбування автомобіля в домашніх умовах. Як?

Коли багато автовласників дізнаються, скільки коштує перефарбувати автомобіль на спеціалізованих станціях, вони нерідко приймають рішення про самостійне проведення даної процедури.

Але фарбування авто своїми руками відрізняється від маніпуляцій, здійснюваних професіоналами.

Недостатньо просто «облити» машину фарбою і дочекатися її повного висихання. Необхідно застосувати спеціальні технології, провести підготовку, використовувати спеціальне обладнання, а що говорити про досвід роботи та навичках!

Тим не менш, бажаючі здійснити фарбування авто самостійно можуть братися за роботу, але тільки після прочитання нашої статті, в якій ми спробуємо розкрити основні аспекти даної процедури.

Фарбування авто в домашніх умовах

Якщо ви не знаєте, як перефарбувати машину і з чого почати, то в першу чергу варто помити авто. На чистому автомобілі простіше розглянути всі дефекти кузова. Крім корозійних процесів під час руху кузов і днище «шліфується» піщинками, каменями і іншими дрібними абразивами.

Фарбування автомобіля своїми руками припускає проведення підготовчих робіт. Сама процедура може бути частковою, точкової або капітальної, залежно від пошкоджень кузова. Ми ведемо мову про капітальної фарбуванні авто, тобто про кардинальну зміну колірного рішення.

Будьте терплячими: безпосередньо фарбування автомобіля в домашніх умовах займе лише 10% часу, інші 90% припадають на підготовку. Отже, знімаємо замки, ущільнювачі, молдинги, які можуть заважати при фарбуванні. Якщо ви їх залишите і заклеїти малярською стрічкою, то накопичена під цими елементами волога завдасть непоправної шкоди автомобілю в майбутньому. Кузов машини зачищається, шпаклюється, грунтується. Старе лакофарбове покриття знімаємо, осередки корозії потрібно ретельно обробити. Можливо, знадобиться рихтування або зварювання, перед фарбувальними роботами.

Використовуючи матеріали одного виробника. Дуже часто трапляється відторгнення деяких видів матеріалів, якщо вони зроблені різними компаніями. Нанесене на такий нестабільний шар лакофарбове покриття не прослужить довго.

Технологія фарбування авто припускає п’ять основних стадій підготовки:

Мийка авто. Використовуємо шампуні, видаляємо забруднення. Проводимо первинну підготовку.

Знежирюємо поверхню кузова, видаляємо бітумні плями, мастило.

Ліквідуємо корозійні вогнища, стару фарбу знімаємо методом абразивного шліфування. Діоксид алюмінію і карбід кремнію служать абразивами. Папір для шліфування повинна застосовуватися з урахуванням того, що різниця «номери» не повинна перевищувати 100 одиниць. Послідовно обробляється поверхню в п’ять прийомів. Якщо порушити ці положення і застосувати папір не того «номери», то матеріал піддасться просіла. Якщо відразу це буде непомітно, то через час на кузові виникнуть смуги.

Проводимо первинне і вторинне грунтування, яке дозволить створити на кузові антикорозійне покриття. Грунт сохне близько 2-4 годин. У спеціалізованих боксах існує інфрачервона сушка, яка скорочує процес сушіння грунту до 10-15 хвилин.

Наступним завершальним етапом стає нанесення лаку та емалі.

Покраска автомобіля, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *