Полімерна підлога

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Полімерна підлогаЇх зараз використовують при облицюванні промислових будівель, медичних будівель, а також багатьох інших споруд.

Фахівці думають, що полімерні покриття відрізняються зручністю, а також ефективністю. Чи так це насправді?

Раніше особливою популярністю користувався бетон. Даний варіант дає можливість отримати рівне покриття, витративши при цьому небагато коштів. Але всі ми прекрасно знаємо про те, що дешеве — це не завжди якісне.

Бетонне покриття може через деякий час псуватися, потріскатися. Крім цього, бетон погано переносить механічні дії, тому вам потрібно буде реставрувати його, готуючи новий розчин.

Крім цього, бетонне покриття виділяє досить багато пилу. Вона не тільки витає в повітрі, а і потрапляє на предмети меблів. Саме тому в харчовій промисловості такі підлоги фахівці не рекомендують використовувати. Для того щоб більш детально дізнатися про цьому матеріалі, можна відвідати спеціальні сайти.

Полімерні покриття для підлоги не виділяють пилу, так як верхній шар перешкоджає попаданню пилу на фінішний шар. Найбільш популярними полімерними матеріалами є поліуретанові покриття, а також епоксидні підлоги. Так як під час їх виготовлення застосовуються спеціалізовані технології, то, виходячи з цього, вони стали називатися наливними покриттями.

Епоксидні покриття відрізняється максимальною жорсткістю, а також твердістю. Крім того, вони чудово переносять високий відсоток вологи. Вони не тільки не псуються під дією гарячої води, але і не боятися агресивних речовин.

Хоча епоксидні покриття і здаються трохи крихкими, вони прекрасно переносять механічні дії і не  схильні до стирання. Як правило, такі покриття застосовуються в лабораторіях, а також в тих приміщеннях, в яких повинна бути максимально чисто. Саме тому їх і вибирають практично всі.

Поліуретанові покриття відрізняються гнучкістю, а також стійкістю. Вони прекрасно переносять механічні дії, а також не боятися впливу агресивних речовин.

Який саме тип віддати перевагу, вибирати тільки вам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *