Правила догляду за акриловими ваннами

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

akrulova vannaАкрил — це особливий прозорий полімер, що володіє вражаючими експлуатаційними якостями. Він легкий, досить міцний і легко витримує навіть значні перепади температур. Це його властивість часто використовується при виготовленні якісних фарб і полімерних покриттів.

Якщо ж акрилову масу змішати з особливим загусником, то виходить міцний і красивий матеріал, з якого останнім часом все частіше роблять акрилові ванни. Сьогодні ми розглянемо, як за ними потрібно правильно доглядати.

Акрилові ванни хороші тим, що можна замовити навіть виріб полігональної форми. Їх легко оснащувати гідромасажними пристосуваннями, а також гофрованими поверхнями для фізичного масажу. Крім того, навіть при досить серйозному пошкодженні їх можна легко відремонтувати, використовуючи всі ті ж вкладиші з акрилу. Надійність їх залишається на тому ж рівні. Втім, потреба в ремонті може взагалі не з’явитися, оскільки акрил — досить міцна субстанція.

Якщо з’являються подряпини, то їх замазують все тим же акрилом, змішаним з загусником, після чого полірують. Навіть після кількох років експлуатації таким нехитрим способом можна зберегти практично первісний вигляд акрилової ванни. Крім того, в них дуже зручно лежати, їх матеріал приємний для тіла, а температура води в ємностях з акрилу зберігається дуже довго.

Але пам’ятайте про те, що для їх миття ні в якому разі не можна використовувати мийні засоби з абразивами. Вони легко дряпають делікатну поверхню з акрилу. Не рекомендується для миття використовувати жорсткі тканини, а тим більше губки з жорстким волокнистим покриттям. Ідеально підійде рідке мило, засіб для миття посуду і серветки з делікатних матеріалів. Вапняний наліт з акрилу можна видалити за допомогою розведеного столового оцту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *