Ремонт стін у ванній кімнаті.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Стіни у ванній кімнаті, мабуть, найважливіший елемент декору вашого приміщення. Комфортну ванну кімнату можна зробити, правильно підібравши матеріал, його колір і фактуру.

Ремонт у ванній кімнаті потрібно починати з демонтажу старої плитки або очищення стін від шарів фарби. Потім видаляються непотрібні великі виступи та нерівності, і вся поверхня покривається водовідштовхувальною грунтовкою в 2-3 шари. Гідроізоляція у ванній кімнаті необхідна.

Вона запобігає проникненню вологи в пори оздоблювального матеріалу, що забезпечує його міцність і довговічність. Процес підготовки стін до обробки досить трудомісткий і вимагає певних навичок. Якщо ви хочете, щоб нове покриття стін прослужило вам довго, і було надійним, краще довірити його монтаж професіоналам. Але якщо такої можливості немає, то зробити ремонт квартири своїми руками — здійсненне завдання.

Після підготовки стін можна приступати до нанесення нового покриття.

Види оздоблювальних матеріалів для ванної кімнати

Існує багато видів оздоблювальних матеріалів. Ми поговоримо про найпоширеніші з них.

У більшості випадків в якості оздоблювального матеріалу для стін ванної кімнати застосовується керамічна плитка. Це і зрозуміло. Сьогодні можна вибрати плитку на будь-який смак — існує велика різноманітність кольорів, фактур, малюнків.

Завдяки цьому можна створити на стінах різноманітні панно, візуально збільшувати площу ванної кімнати. Кахельна плитка міцна, не розмокає і не гниє. Також плитку зручно очищати від забруднення і видаляти з неї бактеріальний наліт.

Прекрасний зовнішній вигляд зраджують ванній кімнаті панелі з ПВХ. Їх використання дозволяє створити рівні, гладкі поверхні, а різноманітність кольорів і фактур допоможе створити імітацію малюнка будь-якого матеріалу.

Великим плюсом ПВХ панелей є легкість, з якою їх можна монтувати. Панелі ПВХ більше за розміром, ніж кахельна плитка, а вартість їх нижче. Тобто обробка ПВХ панелями менш витратна, ніж обробка стін плиткою.

Ремонт стін у ванній кімнаті., 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *