Ремонтуємо кухню

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Ремонтуємо кухнюОднією з найбільш відвідуваних кімнат у будь-якій квартирі є кухня. Це символ сімейного вогнища, тому її ремонт може бути як капітальний, так і косметичний і вимагатиме участі всієї родини.

Якщо ви задумали косметичний ремонт, то необхідно зробити заміну віконних рам, вирівняти і зашпаклювати поверхні, закрити тріщини, не забудьте про стелю, його демонтаж також необхідний, продумайте, якими будуть стіни: оклеите ви їх шпалерами або клейонкою, нанесете штукатурку або кахель.

Капітальний ремонт-це, в першу чергу, перепланування кухні, внесення декоративних елементів таких, як арки, ніші, перенесення розеток. Взагалі електрика на кухні вимагає пильної уваги, тому що сьогодні в цій кімнаті використовується безліч електро-приладів. Електропроводка на кухні стає вразливою, для цього під час ремонту розрахуйте потужність, яку споживатимуть всі ваші електричні прилади з розрахунком, що надалі їх кількість збільшиться.

Враховуючи число дрібної побутової техніки, розетки повинні встановлюватися групою з двох — трьох штук, а також не забудьте про додаткові висновки для освітлення біля мийки і для підключення витяжки. Найбільш надійними вважаються керамічні розетки, а для забезпечення безпеки слід вибрати розетки з термостійкого пластика. Продумайте кількість розеток таким чином, щоб на кухні не було подовжувачів: вони часто не ізольовані від вологи, що може привести до короткого замикання.

Систем вентиляції також необхідно приділити увагу на сучасній кухні, так як загальна вентиляційна система не справляється з великою кількістю гару і вологи. Якщо не встановити окрему вентиляцію, то стіни і стеля покриються нальотом жиру.

Капітальний ремонт з дизайнерськими ідеями вже сам по собі є євроремонтом. Кухонні меблі є важливою частиною, і її вибором не варто поспішати. Під час ремонту у вас може з’явитися багато нових ідей, тому куплена заздалегідь меблі не впишеться в новий дизайн кімнати. Місце біля мийки є важливим елементом, тому необхідно все продумати для його благоустрою, і особливу увагу приділити вибору кухонного миття і змішувача.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *