Роль скла в інтер’єрі квартири

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

Роль скла в інтер'єрі Також з часом відроджуються колишні традиції в новому вигляді. Усі прагнуть мати свою індивідуальність і відрізнятися від інших.

Одним з популярних матеріалів, який широко застосовується в будівництві і обробці, вважається скло і різноманітні вироби з нього.

Вітражі, мозаїка, перегородки, підлоги зі скла зможуть прикрасити будь-яку будівлю або житловий будинок.

У будівництві скло використовують вже не одне тисячоліття. Ще наші предки встигли по достоїнству оцінити позитивні характеристики даного матеріалу. Воно екологічно чисте, вогнестійке і не псується впродовж довгих років. Так як скло не пропускає вологу, ним можна обробляти як зовнішні, так і внутрішні стіни.

Також цей матеріал не буде зайвим у приміщеннях, вологість яких підвищена (басейни, ванни). На скло не можуть впливати хімічні розчини. Також воно не здатне проводити електрику. Однак є і недолік — цей матеріал крихкий. Завдяки новим технологіям створюється скло з підвищеною міцністю, що дає можливість зменшити в рази ризик його пошкодження.

Ваш інтер’єр може стати особливим, якщо в ньому застосувати скляну мозаїку, яка виникла не одну тисячу років тому. Не так давно вона знову стала популярною. Через яскравість фарб і великого діапазону кольорів можна створювати і творити шедеври. Також мозаїкою обробляють фасади, стіни і підлоги в приміщенні. Вона викладається на стінах неправильної форми. Також з її допомогою можна прикрасити будь-який камін і димар.

Стильною і красивою прикрасою будь-якого інтер’єру буде скляний вітраж. Завдяки йому практично будь-який інтер’єр зможе стати особливим. За допомогою вітражів можна гідно прикрасити вікна і двері, стіни та перегородки. Ніші вітрин можна також прикрасити цікавими світильниками-вітражами. На вітражі може зображуватися все, що завгодно. Вітраж буде не зайвим і у ванній, так як її інтер’єр знайде яскраві фарби.

Мозаїкою і плиткою зі скла можна не тільки обробляти стіни, а і створювати їх. Дана плитка відмінно виглядає з каменем, металом, керамікою і деревом. Також скло можна використовувати для облаштування сходів і прозорої статі. В інтер’єрі скло застосовується дуже широко. Все буде залежати від ваших фантазій і можливостей, а також від того, який стиль приміщення вам необхідний.

Роль скла в інтер'єрі квартири, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

1 thought on “Роль скла в інтер’єрі квартири

  1. Стекло в интерьере квартир играет сейчас большое значение. Помещения начинают смотреться очень интересно и богато, особенно если все подобрано с вкусом.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *