Що таке перепланування і як вона робиться?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

pereplanyvanjaПерепланування квартир сьогодні чітко контролюється владою. Так, без проблем і адміністративних рішень ви можете займатися поточним ремонтом, пристроєм вбудованих меблів, заміною сантехніки (без перестановки ).

Не забороняються і невеликі косметичні поліпшення : установка підвісної стелі, інших гіпсокартонних конструкцій, включаючи заміну легкої перегородки чимось іншим (скажімо, скляним вітражем ), а також заміна орної двері дверима розсувними або ж дверима іншого розміру. Не регламентуються і невелике зміщення електророзеток, люстр і навіть установка фонтана. ( Хоча в останньому випадку потрібна консультація — кубометр води таки цілу тонну важить. )

Що є перепланування ?

Давайте чітко усвідомлюємо, що перепланування — це будь-яке внесення змін до фактичний вид квартири і фактичне призначення приміщень, що робить їх відмінними від поверхового плану БТІ та експлікації. Іншими словами, квартира набуває дещо інший вигляд, ніж той, який відображений у відповідних документах. Іноді можна почути від господарів : «Подумаєш, прибрали « темнушку » ! Кому вона була потрібна? ! » Зміна, звичайно, невелике, однак за рахунок нього став іншим розмір кімнати. І навпаки, деякі помилково вважають, що перепланування — це тільки глобальна зміна плану квартири, а закладений «зайвий» дверний отвір — дрібниця.

Всі ці зміни повинні бути відповідним чином оформлені і внесені в технічний паспорт. І починаючи з будь-якого, навіть незначного зміни, аж до повного обладнання нової квартири з так званої « вільним плануванням », — всі ці роботи можуть проходити тільки за затвердженим проектом.

«Табу» перепланування

— Чи не будь-яку стінку можна безкарно ламати. Капітальна стіна — це вертикальна несуча конструкція, яка сприймає навантаження від перекриття та покрівлі й передавальна їх на фундамент. Єдине, що можна зробити, — випиляти отвір, з неодмінною установкою там П -подібною металевої рами.

— Сантехніку можна переставляти з місця на місце — але тільки в межах санвузла.

— Категорично забороняється будь-яке втручання в короби вентиляційних шахт.

— Забороняються зміни, що призводять до погіршення збереження і зовнішнього вигляду фасадів або порушують протипожежне пристрій будинку, ускладнюють доступ до інженерних комунікацій і відключає пристроїв.

— Є особливі умови при переплануванні будівель, що представляють історичну або культурну цінність, а також приміщень, що перебувають на обліку Штабу у справах цивільної оборони і надзвичайних ситуацій.

Що таке перепланування і як вона робиться?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *