Секрети укладання ламінату

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

правилине  укладання ламінату, поради як покласти ламінатЩоб укласти ламінат правильно, швидко і не пошкодити при цьому замки, необхідно застосовувати потрібний інструмент і знати кілька секретів. З інструменту знадобиться:

* Молоток середнього розміру

* брусок дерев’яний для прокладки

* Олівець і косинець

* електролобзик або пила по дереву

* Струбцина у вигляді двостороннього гачка

* підкладка

* Поліетилен

* бруски для укладання уздовж стін

Ламінат випускають з різним ламінованим шаром. Товста плівка покриває ламінат, який коштує дорожче і використовується на прохідних місцях. Він стирається довше маркується 31-33 класом, але ставити його по всій підлозі немає необхідності. Ламінат з тонкою плівкою за інших однакових параметрах маркується 21-23 класом, коштує дешевше і встановлюється по всьому периметру. Більш високі класи призначені для публічних закладів, в яких забезпечують надійне покриття протягом  15 років.

Води бояться сполучення між планками — замки, вони набухають і ламаються. Торці обробляються парафіном і просочуються маслом органічним, все це позначається на ціні. Така підлога можна експлуатувати довше, при попаданні вологи вона не будуть спучуватися.

Якщо ламінат укладається на теплу підлогу, то її необхідно не відключати як мінімум тиждень, а за добу до укладання відключити. Знову включати її рекомендується через три доби, а в день підвищувати температуру потрібно максимум на 5°. У вологих приміщеннях укладати ламінат не рекомендується, він буде спучуватися. Якщо все ж прийнято рішення встановити його в такому приміщенні, обов’язково потрібно обробляти всі гребені на замках герметиком. Лити на нього воду не можна в будь-якому випадку.

Ламінат випускають у формі тих матеріалів, які він копіює. У разі паркету це будуть невеликі планки, у разі плитки — плити, і так далі. Текстура буває матовою, глянсовою шорсткою. Не можна використовувати декілька шарів підкладки, ламінат буде швидше зношуватися, а на шумоізоляції це ніяк не відіб’ється.

Для кухонь краще використовувати помірно матовий ламінат, щоб не були помітні можливі плями. На лінолеум і підлоги з дощок, паркет, ламінат можна укладати без їх демонтажу. На ковролін його краще не укладати, буде накопичуватися статична електрика, і збиратися пил, який важко видалити. Якщо кімната квадратна, то краще укладання виробляти таким чином, щоб шви були паралельні освітленню.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *