Скління лоджій своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

lodgiiВсе частіше і частіше наші співвітчизники через нестачу вільного місця у своєму житлі вибирають варіант утеплення балкона, так як ця операція може відіграти у жадібних забудовників пару-другу дорогоцінних квадратних метрів житлового простору.

Не доводиться дивуватися тому, що найбільш популярним є тепле скління лоджій, при якому звичайний балкон стає частиною квартири. Втім, і інших переваг у такого типу скління цілком вистачає:

• Покращує звукоізоляцію

• Значно знижує втрати тепла

• Засклений балкон надає приміщенню вишуканість і оригінальність

Втім, необхідно пам’ятати про те, що самостійно приступати до скління можна, тільки вивчивши хоча б якусь професійну літературу на тему «скління лоджій», тому що в противному випадку ви ризикуєте отримати одні збитки. Пропонуємо вам звернути увагу на два найбільш перспективних типу скління, які допоможуть вам здійснити свою мрію з мінімальними фінансовими втратами.

Скління з використанням алюмінієвого профілю

Алюміній легкий і простий в монтажі. На жаль, є і в нього недоліки. У першу чергу, слід пам’ятати про його чудову теплопровідності. Через це необхідно використовувати тільки спеціальні алюмінієві панелі з теплоізоляцією всередині.

Скління з використанням пластикового профілю

Такий спосіб набагато «тепліший», так як багатокамерні склопакети можуть з успіхом використовуватися в квартирах навіть за межами Полярного Кола. Рами з ПВХ гарні на вигляд, та й якогось особливого догляду не вимагають. За умови правильної установки така утеплена лоджія прослужить вам не одне десятиліття.

Не слід при склінні забувати про деякі важливі моменти. По-перше, не робіть поширеної помилки, яка нерідко призводить до трагічних наслідків: не встановлюйте скління на балкони старовинних і давніх  будинків, так як міцність межі матеріалів далеко не безмежні. По друге, при виборі матеріалів не забувайте враховувати сторону світла, на яку виходить балкон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *