Створення сучасного освітлення під час ремонту в квартирі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

освітленняДосить довго ми використовували старе, консервативне світлове та кольорове оформлення квартири, проте традиційний плафон або люстра, нерухомо висять посередині стелі, бра і торшери з статичними напрямками світла, не можуть відповісти нинішнім вимогам у висвітленні сучасного житла.

Сьогодні основними критеріями є різноманітність і гармонійність, які досягаються за допомогою комбінування комфортно відбитого або розсіяного світла з динамічними потоками.

Якісне освітлення буде приносити комфорт і затишок в сучасний будинок, тому що можна буде зробити будь-яку кімнату дуже світлою і просторою. Нові освітлювальні системи мають такі широкі можливості, що ви зможете міняти зовнішність кімнати без ремонту в ній.

Існує велика кількість новинок ринку світлової техніки, однак ми розглянемо тільки основні з них. Завдяки стельовим світильників у формі півсфери або кулі, в приміщенні буде м’яке і рівномірне світло, яке відіб’ється на стінах, підлозі та стелі. Так як такі світильники не є прозорими, то світло вас ніколи не засліпило, а прямі промені будуть розбиватися.

Розсіяні промені володіють найбільшим коефіцієнтом корисності, і відмінно підійдуть для освітлення практично будь-якої квартири. Таке ж освітлення буде при використанні галогенних ламп, які монтуються в стелю. Дані джерела світла будуть ідеально виглядати в підвісних конструкціях, з можливістю відображення від горизонтальних поверхонь. Найзручнішим варіантом є такий, коли кут освітлення буде змінюватися, що дає можливість змінювати поєднання світла.

Дуже популярне рішення в освітленні квартири — це розміщення по периметру стелі маленьких світильників. Дані джерела будуть рівномірно розсіювати світло по всьому приміщенню. Завдяки відбитому світлі простір стає прозорим і невагомим. Цього ефекту можна досягти також при встановленні декількох бра і торшерів, світло яких буде направлятися в стелю.

Однак якщо житло виконано в класичному стилі, то люстра, як і раніше буде основним елементом освітлення. Такі світильники можна встановлювати не тільки в центрі стелі, а й у певних місцях, наприклад, над зоною відпочинку або обідньої зони. Грамотне висвітлення квартири не тільки коректує її геометрію, але і маскує ті предмети, які повинні перебувати в тіні, а також акцентує певні елементи інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *