Укладання ламінату своїми руками

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Укладання ламінату своїми рукамиЛамінат — дуже популярне покриття в будь-якому приміщенні: і в квартирі, і в офісі.

Укладати ламінат самостійно досить просто, тому на виклику майстрів можна заощадити.

Пропонуємо кілька простих кроків укладання ламінату своїми руками.

Крок 1. Підготувати ламінат. Справа в тому, що перед укладанням ламінату краще полежати пару днів в тому приміщенні, де він буде укладатися. Це потрібно для того, щоб ламінат «акліматизувався». Слід дотримуватися температури в приміщенні, приблизно 18 ° С.

Крок 2. Підготувати поверхню підлоги. Ламінат можна ложить на підлогу з будь-якого твердого матеріалу, наприклад, бетону, ДСП, дерева. Поверхня підлоги має бути рівною, тому для згладжування всіх нерівностей зазвичай виконують стяжку підлоги. Хоча, якщо попередні підлогові покриття, наприклад, паркет, рівні, не скриплять і не розхитані, то вони можуть стати основою під ламінат.

Крок 3. Перед укладанням ламіната потрібно обов’язково підстелити підкладку. Ця підкладка виконує шумопоглинаючі, амортизуючі та волого захисні функції. Виконується підкладка з спіненого поліетилену, пробки. Між смугами підкладки не повинно бути зазорів або ж навпаки нахлестів, вона повинна укладатися в стик. Можна з’єднати смуги підкладки малярським скотчем.

Крок 4. Приступити до укладання ламінату. Ламінат — плаваюче покриття, тобто він не кріпиться до підлоги, а кріпляться тільки торці планок між собою. Можна стелити ламінат з використанням клею і без нього. Останнім часом найчастіше користуються беськлєєвим методом зборки ламінату. При укладанні ламінованого покриття слід залишати спеціальний деформаційний зазор між стіною, різними нерухомими предметами і самим ламінатом. Цей зазор дорівнює приблизно 10-12 мм і необхідний для можливості розширення деревини ламінату при змінах волого-температурного режиму в приміщенні. Для дотримання деформаційних зазорів ставлять спеціальні кілочки або розпірки.

Крок 5. Стелити ламінат краще, починаючи від вікна у напрямку падіння сонячних променів. Так будуть менш помітні шви. Починають укладання ламінату з цільної панелі. Коли викладений ряд, останню панель обрізують до потрібної довжини. Якщо залишився шматок панелі має довжину більше 40 сантиметрів, то з цього шматка можна починати викладати наступний ряд. Головне — пам’ятати, що відстань між стиками панелей в сусідніх рядах повинно бути не менше 30 см. Якщо потрібно покласти ламінат, наприклад, біля труб, то можна скористатися лобзиком. За допомогою лобзика випилюють в панелі виріз необхідних розмірів, враховуючи зазор між трубою і ламінатом.

Крок 6. При стикуванні панелей необхідно простукувати їх спочатку вздовж, а потім поперек для замикання замків (при бесклеевой способі).

Крок 7. По закінченню укладання всі деформаційні зазори необхідно закрити декоративним плінтусом. Планується кріпиться не до ламінату, а до стіни. Стик на порозі закривають спеціальним металевим поріжком. Такі поріжки потрібно також установлювати, якщо розміри приміщення перевищують 10-12 м по довжині і 8 м по ширині.

Укладання ламінату своїми руками, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *