Вибираємо металочерепицю

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

МеталочерепицяМеталочерепиця являє собою оцинковані листи сталі, покриті спеціальним шаром, стійким до корозії.

У металочерепиці є багато достоїнств. По-перше, вона має привабливий зовнішній вигляд. По-друге, має тривалий термін придатності, близько 30 років. По-третє, досить легка. І, по-четверте, простата при монтажі та ремонті.

Основними постачальниками металочерепиці в Україні є Швеція і Фінляндія. У нашій країні зарекомендували себе краще всіх липецькі компанії.

Стандартна товщина покриття складає 0.5 мм. Але іноді можна знайти і 0.45, але вона буде менш міцною, тому такій металочерепиці протипоказані будь-які навантаження.

При виробництві черепиці використовується оцинкований лист сталі, який покривають полімерним покриттям. Це може бути поліестер, пластозол або пурал.

Серед українських споживачів популярна металочерепиця темно-червоного кольору. Фахівці радять не вибирати дуже яскраві кольри.т.к. вони швидше вигоряють на сонці.

Також зверніть увагу на вартість. Якісна черепиця буде коштує дорого, тому не погоджуйтеся купувати її з рук, але за нижчою ціною. У магазині вам обов’язково нададуть гарантію на товар від 10 до 15 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *