Види фарб для ремонту

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Види фарб для ремонтуРізноманітність лакофарбових матеріалів сьогодні дуже велике. І якщо раніше у вживання йшли всього один-два види, то сьогодні розібратися у всьому пропонованому безлічі часом буває не так-то просто, особливо звичайному любителю, що не є професіоналом.

Сьогодні, починаючи ремонт, потрібно вивчити основні види фарб, щоб правильно застосовувати той чи інший вид. Для цього необхідно ознайомитися з їх основними характеристиками, властивостями і призначенням — в принципі, це не складно, потрібно лише трохи терпіння.

Водоемульсіонка

Водоемульсійна (латексна) фарба, звана в народі просто — «водоемульсіонка», використовується для покриття картону, дерева, штукатурки та інших матеріалів, які є пористими. Щоб покрити водоемульсіей металеву поверхню, її потрібно перед цим обробити неводному грунтовкою. Водоемульсійний вид фарб підходить дня нанесення їх на вже покриті лакофарбовими матеріалами поверхні. Причому тут зняття старої фарби зовсім не потрібно.

Латексні фарби за своїми склеювальним властивостями майже в чотири рази перевершують клейові, які виготовляються на основі тваринних і рослинних клеїв. Поверхня такого покриття матове, його можна мити вологою губкою. Наноситься воно або за допомогою валика, або пензлем, а також може застосовуватися розпилювач. Якщо вибирається перший або другий варіант, то фарбу потрібно розвести до консистенції густоти сметани. Даний вид дуже зручний, латекс дозволяє уникнути потьоків і забезпечує чисте нанесення. Уже через 2:00 можна наносити другий шар.

Перевага «водоемульсіонки» в тому, що вона не токсична і не вибухонебезпечна. Сьогодні цей вид фарби випускається різних відтінків, де основним компонентом є білий. Якщо є бажання приготувати потрібний відтінок, то можна використовувати як колір гуаш, туш або фарбу для тканини, попередньо розведену.

Емаль

Емаль при покритті утворює кольорову плівку. В якості сполучного елемента тут використовується синтетичний лак. Плівка ця неростворима у воді, для того, щоб її зняти, потрібно використовувати той же розчинник, що застосовувався для її виготовлення, наприклад, бензин, скипідар, ксилол, сольвент, спеціальні розчинники 646, 648, СР-2, Р-4 та ін . Всю цю інформацію можна прочитати на етикетці. Термін висихання емалі — набагато більший, в середньому — 36-48 годин, правда, вид ФЛ-254 сохне за годину. Емалі застосовуються частіше для зовнішніх робіт — дерев’яних, металевих погрунтованих та ін поверхонь..

Алкідна масляна фарба

Акідная фарба — це масляне покриття, яке виготовляється на основі оліфи — натуральної, комбінованої або синтетичної. Сохне протягом 24 годин, підходить для внутрішніх робіт, де потрібна найбільша стійкість до вологи, і зовнішніх, наприклад, дахів і стін.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *