Види міжкімнатних перегородок зі скла

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

peregorodkuЯк відомо, основними складовими міжстінних перегородок є каркас і наповнювач, поміщений в цей каркас. Виготовлятися вони можуть з самих різних матеріалів. Хоч каркас і відіграє далеко не останню роль у створенні потрібного вам зовнішнього вигляду конструкції, але більше значення має сам наповнювач. Ним може бути як дерево, так і пластик. Але найчастіше для цієї мети використовується скло.

Існує два основних варіанти заповнення каркаса склом. По-перше, можна використовувати цілісний лист. Якщо ви вибрали цей спосіб, то слід виготовляти міжстінну перегородку з міцнішого виду скла. Непогано підійде для таких цілей триплекс. По-друге, можна заповнити каркас окремими секціями. У цьому випадку міцність використовуваного вами скла не має особливого значення. Адже її недолік з легкістю компенсується наявністю додаткових поперечних деталей каркаса.

Яким же може бути даний вид наповнювача? Ви можете вибрати повністю прозоре скло або матове. Матовість йому надається за допомогою двох різних методів обробки: піскоструминної обробкою або обробкою кислотою. Ці способи також надають можливість наносити на поверхню всілякі візерунки. Ще таким же важливим питанням є вибір певного кольору перегородки. Найбільш класичний варіант — це, звичайно ж, скло білого кольору, прозоре. Залежно від інтер’єру Вашої квартири, наприклад, можна надати йому різні відтінки. Якими ж способами цього досягти? По-перше, Ви можете придбати вже готове скло потрібного вам кольору, яке колеруется виробником. Але це обійдеться Вам досить дорого. По-друге, можна звичайне біле прозоре покрити фарбою потрібного Вам кольору. По-третє, між двома шарами наповнювача можна помістити кольорову плівку. Це найбільш оптимальний варіант. Адже обійдеться він Вам набагато дешевше, а поверхня залишиться незміненою. Існує безліч видів подібної плівки. Вона може навіть створювати ефект кольорового гелю, струмків води або хвиль.

Крім всього цього, слід згадати і ще про декілька варіантів декорування описуваних міжстінному перегородок. Існує таке поняття, як фьюзинг. Для такого панно використовується декілька стекол, які накладаються один на одного і спікається при високій температурі. Можна також виконати ограновування скла по краях. Цей спосіб декору називається фацет. І, звичайно ж, не варто забувати про художній вітражі. Саме цей варіант декорування є досить популярним і стоїть на голову вище інших. Адже він володіє чудовими естетичними якостями і повною мірою підійде для розсувних міжстінному перегородок, зробить вашу нерухомість неповторною і розкішною.

Види міжкімнатних перегородок зі скла, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *