Використання каміна в інтер’єрі

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

камінЯк відомо, камін для сучасного інтер’єру означає багато чого. Першим ділом він повинен бути модним, стильним, функціональним. Каміни, крім технічних характеристик, можуть відрізнятися і за стилем виконання.

Сучасний камін в будь-якому будинку стане модним атрибутом. Також з його допомогою можна уособлювати стародавнє обличчя домашнього вогнища. Завжди камін розміщували у вітальні, в самому її центрі. Через що каміни і в наш час можна вважати необхідним елементом як комфортного, так і затишного інтер’єру.

У конструкцію будь-яких камінів входить кілька основних частин: димар з топкою, портал. Саме портал можна вважати зовнішньою декоративною частиною каміна, а топка є місцем, де створюється процес горіння. За допомогою димоходу виводяться продукти горіння назовні.

Де встановлювати камін слід вибирати, керуючись дизайном приміщення, а також моделлю каміна. Є кутовий і острівний типи камінів. Якщо ви вибрали камінний фасад, то можна вбудувати його в стіну, або ж використовувати як виступаючу конструкцію.

Обробним матеріалом при облаштуванні камінів в ряді випадків є природний тип каменю (наприклад, мармуровий або гранітний вигляд облицювання), балки з каменю або дерева, цегла. Різний відтінок матеріалів, що використовується при облицюванні, може варіюватися. Таким чином, можна швидко визначитися з колірним рішенням, враховуючи стилістичні особливості інтер’єру. Через що оформлення каміна може бути засноване тільки на певних стильових рішеннях. Крім усього, зараз використання камінів не чим не обмежується, завдяки компактним конструкціям, відповідним характеристикам, їх можна вмістити практично скрізь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *