Як організувати автономність і незалежність заміського будинку?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Як організувати автономність і незалежність заміського будинку?В це досить широке поняття входять і під’їзні шляхи, електропостачання, системи водопроводу і каналізації, опалення та вентиляції, охоронні системи та системи зв’язку. Це обумовлено прагненням володіти в заміському будинку усіма технічними досягненнями, які доступні жителям міст.

Варіанти опалення в заміських будинках практично завжди автономні і досить різноманітні. З успіхом використовуються і традиційні методи: типу камінів, газових і електрообігрівачів, з плит — систем типу «зима-літо».

Грунтуючись на досвіді скандинавських країн, популярність сьогодні все більше набувають теплові насоси. В принципі їх роботи лежить ідея, яка полягає у відборі тепла від природних джерел, здатних акумулювати енергію.

До таких джерел відносяться грунти, проточні водойми і навіть повітряна середу. Своєю конструкцією теплові насоси нагадують холодильні установки, процес в яких відбувається в зворотному напрямку. Якщо в холодильниках процеси відбору тепла відбуваються з метою пониження температури, а виділене при цьому тепло виділяється в зовнішнє середовище, то теплові насоси це тепло навпаки відбирають у зовнішніх джерел.

Наприклад, навіть при значних мінусових температурах, грунти вже на невеликих глибинах набагато тепліше зовнішньої поверхні. І якщо систему труб з незамерзаючої рідиною закопати визначено нижче точки промерзання грунтів, то рідина, що циркулює по цих трубах, почне відбирати тепло. Далі, через теплообмінник рідина подається для споживання, і, віддавши тепло, знову проходить цикл природного підігріву через грунт. До таких систем зазвичай підключаються бойлери непрямого нагріву. Дані водонагрівачі також застосовують систему теплообміну, але їх основна перевага в тому, що вони здатні акумулювати досить велику кількість води для опалення та гарячого водопостачання.

Зазвичай бойлери непрямого нагріву працюють в поєднанні з джерелами первинного нагріву: тепловими котлами, перетворювачами сонячної та вітро — енергії, а також і з тепловими насосами. Використання таких систем, дозволить знизити споживання електроенергії і домогтися істотної економії коштів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *