Як побудувати басейн на дачі самостійно

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

baseynЗростає популярність штучних водойм на дачних ділянках. Вони служать прикрасою ділянки, а також несуть і більше функціональне навантаження. У ставках розводять рибу, басейни служать місцем для купання і вони додатково служать ємністю для запасу води для поливу. Тому часто власники замислюються, як побудувати басейн на дачі. Також навіть сама крихітнаа водойма створює особливий мікроклімат у зоні відпочинку, що актуально і для людей, і для рослин.

Спочатку потрібно визначитися з розмірами, формою і місцем розташування водойми. Практичніше буде басейн для дачі, має просту круглу, овальну або прямокутну форму. Він може бути розташований над рівнем землі або над поверхнею будуть лише його краї. Можна спорудити дитячий або більш глибокий для дорослих.

За басейном, розташованим над рівнем землі простіше доглядати (можна злити воду без застосування насоса). Такий басейн для дачі частіше зводиться з бетону. По контуру майбутнього басейну викопується невеликий (50 см.) котлован. Потім укладається 20-30 см. шар піску. Він добре втрамбовується. Далі можна будувати басейн з бетону або обпаленої цегли з подальшою гідроізоляцією та зовнішнім оздобленням кахлем, або спеціальними мастиками, штукатурками і т.д. Можна також і встановити вже готовий  промисловий виріб.

Для поглибленого басейну необхідно приготувати більш глибокий котлован. Його ємність також можна обладнати самостійно або придбати і встановити заводський варіант.

Басейн на дачі. Набагато простіше використання переносних або стаціонарних каркасних конструкцій. Їх установка не вимагає проведення трудомістких робіт з підготовки ґрунту. Досить якщо поверхня буде рівною і твердою. Всі каркасні басейни для дачі встановлюються прямо на поверхню землі, на спеціальну підстилку, яка входить у комплект. Такі басейни також оснащені сходами, тентом, набором для чищення, а також фільтруючим насосом і хлор генератором. Крім того, існує можливість по необхідності або бажанні перемістити його в інше місце. На зиму каркасні басейни для дачі легко демонтуються, просушуються і забираються на зберігання.

При виборі типу басейну слід враховувати особливості ділянки і планованої експлуатації. Важливе значення має і матеріальна сторона питання. Головне не як побудувати басейн на дачі, а який басейн потрібен саме вам.

Як побудувати басейн на дачі самостійно, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *