Як потрібно робити кладку з цегли?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

як класти цеглуОднак деякі роботи ви зробите запросто. Можна своїми силами викласти ганок, погріб, бордюр та інше. Спочатку варто зайнятися тим, що у вас точно вийде.

Наприклад, можна повчитися робити кладку на будці для собаки. Для цього необхідно мати такий набір інструментів: розшивку, кельму, волосінь, суху ганчірку і рівень.

Розшивки — це пластина з металу, її товщина складає 2-3 міліметри, а зовні вона схожа на пряму букву «Z». Її мета — видаляти розчин з швів, а також визначати їх товщину.

Цеглу можна класти, який завгодно. Ми розглянемо варіант із порожнистою цеглою, але для цього знадобиться більша кількість розчину. Місцем для укладання повинен бути фундамент. Його необхідно перевірити на наявність височин і западин. Цегляну кладку потрібно починати з кутів.

Спочатку варто визначити два кути, які і послужать початком. Вони не повинні бути діагональними. Кожен кут треба проміряти косинцем. У підсумку всі вони повинні бути прямими. Далі потрібно підібрати рівні цеглини, і можна приступати до першого кута. В даному випадку необхідно класти в півцеглини, в наслідок чого буде стіна в один ряд.

Також варто врахувати те, що якщо в нашу стіну не вміщується точне число цегли, то ламану цеглу потрібно класти в кутку. При цьому намагайтеся не шкодувати розчину. Після усадки цегли рекомендується по ньому постукати, щоб цегла краще схопилася з розчином. При цьому не забуваємо використовувати рівень.

Другий кут заводиться точно так само, як і попередній, але тільки до третього ряду. Ось тут і слід використовувати волосінь. Вона закріплюється на цеглі за допомогою зігнутого навпіл картону. Лісочка повинна знаходитися строго скраю кладки.

За допомогою рівня і волосіні піднімаємо кожен кут на 5-6 рядів таким чином, щоб вони були горизонтально рівними. Потім приступаємо і до наступних кутів. Головне в цій справі — не поспішати. Якщо помилитися хоч з одним кутом, то вся кладка стане нерівною.

Також не можна допускати відхилень по вертикальній площині, так як пізніше виправити це буде майже неможливо. Якщо після закінчення вам сподобається результат, то можете з упевненістю переходити до більш складної роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *