Як правильно пофарбувати автомобіль

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Після проведених підготовчих робіт питання подальшої роботи полягає не в тому, як самому пофарбувати автомобіль, а як ПРАВИЛЬНО пофарбувати авто. Визначтеся з матеріалом.

Покриття для автомобілів випускаються двох видів. Якщо ви хочете пофарбувати машину в матовий колір, то використовуйте прості одношарові барвисті покриття. Якщо хочете, щоб автомобіль виблискував на сонці, то можете скористатися двошаровими покриттями з ефектом металіка або навіть перламутру.

Складніше, якщо ви проводите часткову фарбування. Підібрати фарбу необхідного тону зможуть тільки фахівці на СТО. Для того щоб на кузові не з’явилися плями фарби або «латочки», можна розщедритися і довірити підбір тону професіоналам.

Технологія фарбування автомобіля припускає нанесення трьох шарів фарби. Загальна товщина покриття не повинна перевищувати 70-120 мкм. Простіше всього наносити фарбу напиленням. Але необхідно захистити ті елементи, які не піддаються фарбуванню. Можна використовувати скотч, папір, в деяких місцях скористайтеся пластиром. Допускається покриття таких місць кузова складами, які виробляються з води, крейди, декстрину і гліцерину. Але стежите за тим, щоб склад не потрапив на забарвлювані ділянки. Після фарбування даний склад легко змивається звичайною водою.

Перш ніж узяти в руки, розбавте фарбу, розмішайте до необхідної в’язкості. При початковій фарбуванні вона повинна становити 26с. Відкрийте банку і приберіть з поверхні фарби плівку, ретельно перемішайте. Для 6 кг емалі використовуйте 4 кг грунту, і 20% від загальної маси складу має припадати на розчинник. У краскопульт для фарбування авто заливається склад, наноситься перший шар.

Для кожного використовуваного складу, будь то грунт, фарба або шпаклівка, використовуйте окремі пістолети або пульверизатори. Ця необхідність виникає через різного рівня в’язкості складів, якщо діаметр сопла підібраний неправильно, то емаль або грунтовка будуть не розпорошуватися, як ми того очікуємо, а розбризкується на всі боки, залишаючи на поверхні кузова нерівномірний шар складу. Пістолет для фарбування авто слід підбирати по діаметру сопла. Якщо в’язкість становить 18-22 секунди, то вибирайте пістолет з соплом 1,3-1,4 мм. При в’язкості 30-35 секунд діаметр повинен бути не більше 1,6-1,8 мм.

Хороший краскопульт дає можливість регулювати форму факела, тиск повітряного потоку, кількість рідини. Таким чином, маючи один пістолет, ви зможете круглим факелом справити фарбування стійок лобового скла, а широким — капот машини. При цьому витрата фарби буде оптимальним, а туман — мінімальним.

Як правильно пофарбувати автомобіль, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *