Яку стелю вибрати для ванної кімнати?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Яку стелю вибрати для ванної кімнатиСучасний ринок стельових систем надає можливість вибирати з величезної кількості нових технологій, матеріалів, способів установки стель, але не кожен з них підійде для ванної кімнати, так як в цьому приміщенні велика вологість повітря.

Саме тому головним критерієм при виборі стельового покриття для ванної є вологостійкість. Звичайно, не варто забувати про довговічність і дизайнерські характеристики.

На даний момент існує маса варіантів покриттів і систем для стелі, які є у ванній кімнаті. Найпопулярнішими рішеннями вважаються підвісні вологостійкі, касетні і рейкові стелі. Розглянемо докладніше ці варіанти детальніше.

Підвісною стелею є підвісна система, в складі якої несучий каркас і облицювальні панелі. При каркасі можна сказати те, що він виготовлений у вигляді решітки, прикріпленої до стелі спеціальними підвісами. Коли каркаси встановлено, до нього кріпляться елементи облицювання. Для ванної кімнати підбираються такі елементи облицювання, які мають підвищену вологостійкість.

Зовнішні характеристики підвісних стель дуже різноманітні, завдяки чому кожен зможе знайти те, що йому до душі. Але не треба забувати, що у ванній кімнаті потрібно використовувати світлі кольори із дзеркальною поверхнею, так як це дає можливість візуально розширити приміщення.

Касетною стелею є модульна конструкція, що складається з квадратних (прямокутних) касет і підвісної системи, виготовлених з алюмінію або оцинкованої сталі. Але для того, щоб надати цим касетам привабливості, перші полірують за допомогою хімічних речовин, а другі покривають порошковою стійкою фарбою.

Перевагами такого стельового покриття для ванної є чудова вологостійкість, довговічність, гігієнічність. А велика кількість квітів дасть можливість втілити в реальність будь-яку задумку дизайнера.

Рейкова стеля — це конструкція, яка створена з довгих вузьких панелей і підвісної системи, в складі якої несучі профілі, підвіси і стельовий плінтус. У більшості випадків, деталі рейкової системи виготовлені з тонкої сталі або алюмінію, покриті спеціальним лаком.

Дані стелі можна розділити на 2 групи: стелі відкритого типу і закритого типу. У відкритому типі простір між рейками перекривається вставками, а в закритому — язичком самих панелей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *