Яким чином проводиться звукоізоляція стін у квартирі?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

звукоізоляція стінОсобливо ця ситуація актуальна у літній період, коли кількість транспорту на вулицях збільшується в кілька разів, а разом з автомобільним потоком відповідно збільшується і звукова атака.

Для вирішення подібних проблем домовласникові, перш за все, провести якісну звукоізоляцію у своїй міській квартирі.

Здійснюватися така будівельна процедура може декількома способами, але, як правило, тут багато досвідчених споживачі радять своїм початківцям колегам звернути свою увагу на досвід звукорежисерів, які самостійно облаштовують свої власні студії звукозапису.

Справа в тому, що сучасні будівельні організації традиційно вимагають для вирішення подібних конструкційних завдань досить значні грошові та фінансові кошти, що, зрозуміло, не влаштовує багатьох споживачів, які просто-напросто не володіють необхідним бюджетом.

Звукоізоляція стін у квартирі, як правило, проводиться шляхом створення додаткового каркаса, який монтується на основні бічні стіни внутрішніх приміщень. У такій ситуації товщина каркаса визначається самим домовласником, але в більшості випадків тут буде достатньо ефекту щодо тонкого навісу, оскільки сила стороннього звуку буде також амортизуватися про зовнішні стіни самої будівлі.

Усередині подібного каркаса найчастіше встановлюється спеціальна гіпсоркартоновая стінка, а між нею і основною робочою поверхнею поміщається додатковий ізоляційний матеріал.

Найбільш вигідним тут буде використання монтажної піни, яка дозволяє значно знизити силу звукового потоку. До того ж ціна на такий будівельний матеріал є досить привабливою і доступною.

Далі споживачеві необхідно якісно за ізолювати сам зовнішній шар гіпсокартону і заховати кріплення самого основного несучого каркаса. Для вирішення такого конструкційного завдання домовласникові краще всього використовувати спеціальні замазочні суміші, які дозволять йому створити рівну і гладку поверхню, на яку в подальшому можна буде нанести шпалери або фарбу.

Великою перевагою гіпсокартону в такій ситуації є те, що він досить легкий в установці і може бути використаний в якості опорної поверхні для різних навісних полиць і стелажів.

Яким чином проводиться звукоізоляція стін у квартирі?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

1 thought on “Яким чином проводиться звукоізоляція стін у квартирі?

  1. ДОСИТЬ ГАРНА СТАТТЯ, ВАРТО ПОЧИТАТИ,АЛЕ ВОНА ПОТРЕБУЄ ДОПОВНЕНЬ..

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *