З чого зробити підлогу?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

З чого зробити підлогу?Головним конкурентом стандартних підлогових покриттів є наливні підлоги. Зараз дуже незручно стелити лінолеум з безглуздими швами, в які постійно забивається бруд, а наливні підлоги з такими проблемами легко впорається!

Наливна підлога — це безшовне спеціальне полімерне покриття. Такі підлоги найчастіше застосовують в тих місцях, де найбільш підвищені вимоги пред’являються до хімічної стійкості або стирання, таким місцем найчастіше є технічні об’єкти.

Але наливні підлоги підійдуть також для житлових приміщень. Єдиним мінусом використання наливної підлоги є мала кількість забарвлення, але і з цієї ситуації є вихід — так звані чіпси! Чіпси-частинки з акрилової фарби, різні за розмірами, завдяки яким можна розширити колірну гамму в сотні разів!

Наливні підлоги бувають таких видів, як:

Епоксидні;

Метилметакрилаті;

Поліуретанові;

Цементно-акрилові.

Метилметакрилаті наливні підлоги складаються з найголовнішого компонента метилметакрилат — не простий метиловий ефір, зроблений з метакрилової кислоти. Це безбарвна, масляна рідина з приємним запахом, легко загорається і випаровується. Вони володіють стійкістю, як до морозів, так і до високих температур. Має високу хімічну стійкість, і високі електроізоляційні властивості. Воно є відмінним рішенням для промислового приміщення.

У закритих приміщеннях, найчастіше використовують епоксидні підлоги, де температура повітря приблизно буває від нуля до п’ятдесяти градусів Цельсія. Вони характеризуються твердістю, високою стійкістю до хімічних руйнувань, твердістю і стійкістю до механічних пошкоджень.

Для заливки цементно-акрилових наливних підлог, найчастіше використовують сухі суміші. Дані підлоги швидко монтуються на великих площах, негайно висихають, володіють величезними зносостійкими властивостями.

Наливні поліуретанові підлоги вважаються відмінним покриттям для житлових приміщень. Відрізняються великий зносостійкістю і стійкістю до додаткових навантажень, прекрасно висихають і являють собою безшовне, рівномірне, естетичне покриття. Воно стійке до різких перепадів температур і мало сприйнятливі до деформації  бетону. Наливні підлоги — нове ідеальне рішення для приміщень будь-якого виду, від заводу, до розкішного котеджу!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *