Застосування пінопласту в будівництві

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Застосування пінопласту в будівництвіУ науці відомо ще одна назва, — пінополістирол. Дана речовина отримують синтетичним шляхом, домагаючись спінювання білих гранул.

Завдяки виробництву, пінопласт володіє рядом незаперечних переваг і знайшов своє застосування в різних сферах життєдіяльності.

Зокрема, все більшу популярність пінопласт заробляє в галузі будівництва та ремонту. Якими відмітними особливостями розпорядженні даний матеріал?

По-перше, необхідно відзначити відмінну теплоізоляцію пінопласту. У холодну пору року він здатний добре утримувати тепло, а в жаркий період, тримає житло в прохолоді. Відбувається це явище через підвищений вміст повітря в його структурі, що позначається на теплообміні.

Завдяки зазначеним якостям, пінопласт використовується не тільки в утепленні стін, фундаменту і покрівлі, але і в якості самостійного будівельного матеріалу. В Японії пінопласт використовують при будівництві купольних будиночків, які в свою чергу також відкривають ряд можливостей при їх обробці і експлуатації. Широке застосування пінопласт знайшов в США, де також застосовується в будівництві.

По-друге, даний матеріал не виділяє шкідливих речовин і не впливає на алергіків. Ця якість позитивним чином позначається на виборі матеріалу в даний час.

По-третє, пінопласт не піддається гниттю, промокання, руйнування комахами і іншим біологічним процесам.

По-четверте, з причини своїх виробничих особливостей, пінополістирол має досить незначну вагу, простий в транспортуванні, розрізанні і монтажі. Його легко можна підняти на будь-яку висоту, на відміну від аналогічних матеріалів. Крім цього, пінопласт не створить проблем в зберіганні.

По-п’яте, хочеться відзначити найвигідніше якість пінопласту. Він має фінансову доступністю в порівнянні з іншими матеріалами, використовуваними в будівництві та ремонті. В епоху кризових та інших економічних потрясінь, дана характеристика вкрай актуальна і не може бути не помічена. Зазначені якості, наділяють пінопласт безсумнівними плюсами і роблять його одним з найбільш перспективних матеріалів в даній сфері.

1 thought on “Застосування пінопласту в будівництві

  1. «матеріал не виділяє шкідливих речовин і не впливає на алергіків» а то что он сделан синтетически? И что нет распада этого продукта?
    А цена действительно радует.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *